reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Uniwersytecki Kopernika - poród, położne, wasze wrażenia

Sonia, ale podobno na Kopernika nie można wykupić. Myślisz, że to prawda? Pytam, bo zależy mi na tej u której już rodzilam i przy niej będę się czuć bezpieczna a strasznie się boję porodu :'(

Orientujecie się czy jest jakaś terapia jak już ktoś rodzil i boi się bólu?
 
reklama
Sonia, ale podobno na Kopernika nie można wykupić. Myślisz, że to prawda? Pytam, bo zależy mi na tej u której już rodzilam i przy niej będę się czuć bezpieczna a strasznie się boję porodu :'(

Orientujecie się czy jest jakaś terapia jak już ktoś rodzil i boi się bólu?


Iza, tak, ja też słyszałam, że na Kopernika nie funkcjonuje wykupywanie położnych. Jeśli pamiętasz imię i nazwisko tamtej położnej, spróbuj się z nią wcześniej skontaktować i o tym porozmawiać. Pytanie też czy ona dałaby radę przyjść pracować na oddział jeśli Twój poród wypadnie poza jej grafikiem? Ja też się bałam porodu naturalnego i właśnie najgorsze jest to poczucie braku bezpieczeństwa, świadomość, że nie ma obok Ciebie osoby która by panowała nad sytuacją. Mi pozostaje mieć nadzieję, że poród nie rozpocznie się przed 6-tym lutym.
 
Witam, przepraszam jeśli pytanie się już pojawiło ale chciałam na świeżo mieć odp jeśli któraś mama będzie wiedziała. Co mam spakować do szpitala na Kopernika dla dziecka?
 
Tak szczerze to nic. Tylko rzeczy na wyjście. Pieluchy są, krem jest, mnie ktoś mówił, żeby zabrać chusteczki, bo czasem brakuje, ale akurat mnie nie brakło. Oni tam dają wszystko dla dziecka. Tylko oczywiście przy wyjściu należy je oddać :-)
 
reklama
Do góry