reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital w Wieluniu-czy warto tam rodzić?

Witam,
ja mam termin na połowę października i mam zamiar rodzić w wieluńskim szpitalu. Chcialam zapytać czy znajdzie się ktoś, kto wie jakie rzeczy należy zabrac do szpitala dla siebie i dziecka? Jak teraz wygląda sytuacja na tej porodówce? Miałam okazję widzieć jak wygląda i zgodzę się z przedmówczynią. Gdybym nie musiała to bym tam nie wracała :no:Mam nadzieję, że temat odżyje, bo nie wiem gdzie szukać informacji:confused:
Pozdrawiam
 
reklama
POWIEM TAK ,I NIE WSTYDZIE SIE O TYM POWIEDZIEC NIE DAM OPINJE PROFESIONALIZMU D.CYWINSKIEGO NIE JESTEM LEKARZEM ALE CO DOTYCZE GO PODEJSCIA DO LUDZI ,TO JEST ONO WULACZNIE ZA KASE ZAPLACISZ BEDZIE OBOK CIE CHODZIL NIE TO UWAZAJ, MOZE CIE WYSLAC DO DOMU I POWIEDZIEC PRZYJDZ ZA TYDZIEN, JAK BY NIE POJECHALIS MY DO LODZI, TO NIE MIELISZ MY JUZ DZIECKA, ZWYKLY CINIZM I KASA. TAKA MOJA O NIM OPINIJA, zastanawiam sie poco placimy zdrowotne w ZUS, JAK ,,,PAN. DOKTOR,, MOZE ZWYKLE OLAC CIE I POZBAWIC DZIECKA BO NIE DALASZ MU W LAPE. SORI ZA OSTROSC EMOCJE
 
Ktoś chętny do odświeżenia tematu? Jakieś aktualne wieści, opinie? Wiadomości odnośnie tego co należy zabrać jako wyprawkę szpitalną a co dają na miejscu?
 
Też przydałyby mi się najświeższe opinie o tym szpitalu i o doktorze Cywińskim. CHodzę do niego na NFZ, wydaje mi się bardzo w porządku. Koleżanka, która była jego pacjentką, była z jego opieki bardzo zadowolona, od kilku osób też słyszałam pozytywne opinie, ale tutaj widzę prawie same negatywy... Dziewczyny, pomóżcie...
 
Witam ja rodzilam w 2014 r w wieluniu i wspominam pobyt w szpitalu miło, bylam tam prawie 2 tyg pielęgniarki fajne babeczki może nie wszystkie ale dało sie przeżyć :-) co do lekarzy chodzilam do sowińskiego (to była moja 1 ciąża) i nie polecam może jako człowiek miły ale sprzęt w gabinecie chyba z tamtych czasów do tego kiedy zaczęłam krwawic kazal jechać do szpitala i na tym koniec spotkań bo był na urlopie i nawet nie zajrzał do mnie przy porodzie go nie było i w sumie zajrzał do mnie po 2 dniach i nawet nie zobaczył jak sie wszystko goi. Polecam dr Rychilka był przy porodzie bo mial dyżur i później zaglądał do mnie codziennie chociaż nie byl moim lekarzem ogladal rane pytał jak sie czuje :-)
 
Ktoś chętny na odświeżenie tematu? Mamy nowego ordynatora, czy nastąpiły jakies zmiany?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Temat trochę stary ale może ktoś tu jeszcze zagląda i ma jakieś aktualne informacje jak wyglada aktualnie opieka na porodówce w Wieluniu ?
 
Do góry