reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Wojewódzki w Olsztynie

Jak ja rodzilam czyli w pazdzierniku to wszystkie swoje rzeczy musialam wziasc na porodowke, potem juz nie wracalam na to samo miejsce wiec bralam wszystko, na szczescie byl ze mna chlopak wiec nie musialam sama tego dzwigac:) A jesli chodzi o to czy jest goraco to mi bylo zimno... Ale to chyba przez to ze rodzilam, cala mnie telepalo. Ale jezeli bedzie Ci za goraco to nie musisz sie martwic bo tam sa okna wiec zawsze mozna poprosic zeby Ci otworzyli.
 
reklama
Dzięki ;) no mój mąż w delegacji więc raczej nie uda mu się być ze mną ale postaram się kogoś wziąć to przypilnuje rzeczy lub wezmę je ze sobą na porodówkę ;)

a porodówki są 1,2,3 osobowe ? głupie pytania ale to tak z ciekawości :D:D

 
1 osobowe ale sa duze i z lazienka, przynajmniej ja w takiej rodzilam, choc wydaje mi sie ze wszystkie sa takie same. Jest tez telewizor i radio ale na pieniazki, jakies grosze wiec jak bedziesz chciala ogladac to musisz miec drobniaki. Jak chcesz wiedziec cos jeszcze to pytaj smialo. Pozdrawiam
 
Dzięki za pomoc i za odpowiedzi ;) normalnie im bliżej porodu tym człowiek naprawdę zaczyna się przejmować a co dopiero jak będzie na porodówce hehe marzy mi się urodzić wcześniej niż po terminie ale to nie zależy ode mnie ;)

mam tylko nadzieje ze wszystko bedzie o.k i maluch urodzi sie zdrowy mimo tej cukrzycy ciązowej ;/;/ jak cos mi sie przypomni zapytam i dzieki za odp jeszcze raz

 
Ze mna tez tak bylo, czekalam i myslalam jak to bedzie i bylo calkiem inaczej niz sobie wyobrazalam... Ale z tym ze lepiej urodzic przed terminem niz po to oczywiscie masz racje, ja rodzilam tydzien po i te czekanie bylo okropne, ciagle myslalam czy to moze bedzie dzisiaj no a teraz juz 9 miesiecy mija:)
Zycze Ci szczesliwego rozwiazania no i pamietaj ze nie ma sie czego bac, w koncu to dzien w ktorym pierwszy raz zobaczysz swoje dziecko. W razie czego sluze pomoca
A jak juz urodzisz to daj znac jak bylo i jak tam dzidzus:)
 
To prawda,że wszystkie sale na porodówce są jednoosobowe z łazienką. Natomiast tv w mojej nie było:)albo już nie pamiętam z wrażenie. Natomiast są na salach, w których leży się po porodzie. Ja leżałam też na patologii ciąży 2 tygodnie przed porodem i jak zaczęłam rodzić to rzeczy pomogła mi przenieść położna na porodówkę bo mąż dopiero się do mnie wybierał. W trakcie porodu torby były w łazience a po porodzie mąż z położną przenieśli je na oddział. Wszyscy są tam bardzo pomocni. Życzę szczęśliwego rozwiązania.
 
Dzięki dziewczyny no właśnie ze względu na cukrzyce i to że biorę insulinę tam rodzę porodu się jakoś nie boję ale tego czy maluszek będzie zdrowy kiedyś nie doszukiwali się chorób itp w ciąży jak teraz ale widzę że na forum o cukrzycy ciążowej rodzą się zdrowe maluchy także muszę byc pozytywnie nastawiona że mój maluszek też będzie zdrowy tyle dziewczyn kobiet dało rade to ja też dam oby tylko usłyszeć płacz dziecka i je przytulić ale już coraz bliżej...;)

I na pewno jak coś zdam relację i się pochwalę ale jeszcze troszkę chociaż to nie zależy ode mnie ;D

 
dzieki dziewczyny za pomoc itp mąż tydzien temu wrocil przed 24 z delegacji w sobote a o 2 odeszly mi wody i do szpitala a o 13:20 na swiat przyszła moja niespodzianka dagmara 3300 i 57 opieka wspaniala pomagali duzo itp takze jestem szczesliwa mama coreczki
 
reklama
Cześć,
Czy możecie mi pomóc, muszę zapisać się do poradni diabetologicznej, nie wiecie jak tam się długo czeka na przyjęcie?? Moja Pani doktor mówiła, że mogą zatrzymać na dzień w szpitalu, abym była przygotowana.
Asiek Ty pewnie będziesz wiedziała więcej, boś też cukrzycowa:sorry2:
 
Do góry