reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale i ginekolodzy WROCŁAW

Witam.Dziewczyny czy któraś z Was miała kontakt z dr Wilczyńskim?
On jest ordynatorem szpitala w Brzegu i prowadzi prywatną praktykę lekarską we Wrocławiu.Może którą miała z nim styczność??
Miałam kiedyś styczność w szpitalu, wywarł pozytywne wrażenie, badanie delikatne. Koleżanka cukrzycowa była u niego i bardzo jej pomógł, załatwiając m.in. pompę insulinową. Jednak przed wizytą prywatną u dr miałabym opory, zbyt dużo było o nim:baffled:
 
reklama
podsyłam bardzo pomocny link w dzisiejszych czasach kiedy to na wizyte u specjalisty czeka sie miesiącami ten portal ulatwia zycie :) https://recepcjamedyczna.pl/jforum/ginekolog
yes2.gif
 
Bishopka ja już drugi raz leżałam na ginekologi w tej ciąży w Brzegu i miałam z nim kontakt z wrażenia jest ok.Tak jak piszesz badanie przeprowadzone delikatnie.Musiałam wybrać lekarza prowadzącego z tego szpitala ale jednak wybrałam innego.
A dr moim zdaniem ok tylko praktykę na we Wrocławiu więc daleko jak dla mnie ale przyjmuje też w poradni przyszpitalnej w Brzegu.I dokładnie jak napisałaś opini było sporo negatywnych jak i pozytywnych o nim.
 
Basia, a Ty chcesz rodzić w Brzegu, czy we Wrocąłwiu ? Ja bym wolała Wrocław. Polecam Ci jeszcze lekarza dr Sroczek, pracuje w szpitalu na Brochowie, przyjmiuje w Oławie i prywatnie i na fundusz.
 
dla zmotoryzowanych polecam dr Marka Otrębę (przyjmuje na fundusz w Św. Katarzynie) o prywatnie w Siechnicach. Chodzę na fundusz i jest bardzo profesjonalnie, z szacunkiem i zaangażowaniem, ze świecą takiego szukać. Wizyta trwa 30-60 min zleca dużo badań, poprzednio poroniłam, ale wie co robi bo udało mi się już 2 trymestr wejść i wszystko póki co idzie dobrze. Kobieta u niego czuje się przede wszystkim jak człowiek więc dojeżdżam 15 km na wizytę z uśmiechem na ustach
 
Chodzę do dr Mateusza Tylko i jestem naprawdę bardzo zadowolona. Wcześniej leczyłam się u trzech innych lekarzy i nigdy nie wiedziałam do końca co tak naprawdę mi jest, a wizyty, gdy miałam torbiele lub zaraz po tym jak mi popękały razem z wejściem i wyjściem trwała 5 minut, a kosztowały ponad sto złotych. U dr Tylko, gdy tylko mam jakieś obawy mogę bez skrupułów o wszystko zapytać, zawsze mnie dokładnie przebada i wiem, że wszystko jest w porządku, a jeśli nie jest - to co jest nie tak. Ostatnio zdiagnozował u mnie PCOS i od razu wysłał mnie na badania hormonalne, wytłumaczył co to jest, powiedział jakie są sposoby leczenia i kazał w ciągu miesiąca z badaniami. Uspokoił mnie, że zdarza się to dość często, ale nie można tego zignorować.
Można się do dra umówić na wizytę przez internet i zazwyczaj nie ma opóźnień w przymowaniu (czasami coś się przesunie, ale tego się nie da uniknąć).
 
Dr Marcin Trzeciak, zdecydowanie :tak:
Przyjmuje w Poliklinice na Grobli ul. Hirszfelda. Ogólnie z tego co wiem to wszyscy lekarze w Poliklinice są bardzo dobrzy. Ale dr Trzeciak dla mnie rewelka, bardzo miły, wszystko tłumaczy, pośmiać też się można. No i zdecydowanie lekarz z powołania a nie taki co to tylko na zasobność swojego portfela patrzy ;-) Nigdy się nie spieszy przy wizycie, dla mnie najlepszy lekarz u jakiego byłam. Fakt troszkę za cicho mówi i szybko ale po trzeciej wizycie idzie się przyzwyczaić ;-)

A dla dziewczyn wstydliwych taka informacja: młody i całkiem przystojny. Ciężko przy pierwszej wizycie się otworzyć, potem jakoś leci :-)
 
We Wrocławiu wszystkim przyszłym mamom mogę polecić Szpital Uniwersytecki na ul. Borowskiej, ale z tego co wiem najchętniej przyjmują przypadki z problemami bo szpital ma najwyższy, czyli 3 poziom referencyjności. Sama miałam komplikacje w ciąży, więc też musiałam znaleźć najlepszych lekarzy specjalistów (od patologii ciąży) i dobry szpital do rodzenia. Zapisałam się do poradni przyszpitalnej i trochę mnie zdziwiło, że w lekarze się wymieniają - chyba 3 różnych lekarzy mnie przyjmowało... a tego przy porodzie widziałam po raz pierwszy. Byłam ogromnie zdziwiona podejściem lekarzy do pacjentów - wszyscy się o mnie i o dziecko troszczyli, o nic nie musieliśmy prosić (ani tym bardziej błagać), a już na pewno nie o takie standardowe świadczenia jak znieczulenie.
Zdziwiona byłam dlatego, że wcześniej słyszałam wiele dziwnych porodowych historii np.jak to komuś nie chcieli dać znieczulenia, choć bolało, jak lekarze w ogóle nie dbali o pacjentów, o odbieraniu dzieci matkom, i innym złym traktowaniu pacjentów. Nie wiem, gdzie tacy pacjenci chodzą do lekarzy i szpitali, ale myślę że najwyższy czas zbojkotować takich pseudo specjalistów z tych opowieści horrorów.
 
reklama
Ile to ja się w swoim życiu nachodziłam już po ginekologach :) Chyba jak mało kto mogę wypowiedzieć się w tego typu tematach. Kobiet ginekologów unikam jak ognia (po kilku niemiłych przygodach), dlatego żadne damskie nazwisko tu nie padnie :) Ze swojej strony wszystkim kobietkom mogę polecić Tomasza Michalika - doktor z cudownym podejściem, normalny lekarz, jakich teraz mało w Polsce. Do doktora można zarejestrować się na ginekolog-michalik.pl, gdyby któraś była zainteresowana.
 
Do góry