reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale i ginekolodzy WROCŁAW

Rowniez polecam lekarzy z Borowskiej. Naprawde sa tam super specjalisci. Sam szpital rowniez polecam spedzilam tam ostanie poltory mca i nie mam sie do czego doczepic (oprocz jedzenia :no: ) .
 
reklama
moja koleżanka miała cesarkę na Kamieńskiego, dziecko urodziło się 2 miesiące! za wcześnie, ale gdyby nie decyzja lekarzy już by nie żyło. Dlatego uważam, ze decyzje o cesarce należy zostawić lekarzom i nie można mówić, że robią ich za dużo czy za mało.
 
Haha, ja znowu się wypowiem w temacie :) Jeśli chodzi o wkładki, to też polecam dr Michalika ginekolog-michalik.pl :) Ja jestem od niedawna posiadaczką wkładki. Eh, zresztą mogłabym mojego gina polecić chyba przy każdej ginekologicznej sprawie
 
Dziewczyny, zapraszam Was na comiesieczne spotkania grupy wsparcia Pozytywnie o Porodzie które organizujemy (doule) we Wrocławiu .
W tym miesiący tematem będą Połozne ale i szpitale gdzie rodzić.

Jesli jesteście zainteresowane to zapraszam 15 maja o 18:00 na ul.Kamienną 109/4 na spotkanie .

https://www.facebook.com/events/1598259457088136/

Jesli chcecie na bieząco śledzić rózne wydarzenia we Wrocławiu w tematach okołoporodowych to śledzcie na Fb grupe Doulomania.
https://www.facebook.com/douloMANiJa?fref=ts

Wszystkie spotkania są oczywiście bezpłatne :)

Do zobaczenia !
 
a ja polecam dr Krzysztofa Wurm- Wrocław przyjmuje w LUXMEDZIE wiadomo opinii jest wiele musza byc tez i te złe ale ogólnie lekarz na prawdę miły,konkretny odpowiada na wszystkie pytania i poświęca na prawdę dużo czasu danej osobie:)
 
Ja zdecydowanie we Wrocławiu polecam Michalika, ma przystępne ceny i niesamowity charakter, człowiek, który uspokoi i wytłumaczy wszystko, nie ma u niego głupich pytań :) pozdrawiam i polecam, ma gabinet na jedności narodowej, ginekolog-michalik.pl/lokalizacja.

:)
 
Wlasnie czytam o szpitalach opinie gdzie najlepiej rodzic...gdzie jest najlepsza opieka i sale- widze ze na Borowskiej sie poprawilo..ma bardzo dobre opinie szczerze z tego co czytam lepsze nic szpital na brochowie. Wasza opinie jakie sa? Najwazniejsze jest sala porodowa, podejscie lekarzy,polozne,oczywiscie sale ilu osobowe...im mniej osob na sali tym lepiej bo kolezanka mi opowiadala ze jak jest duzo mam to wiecie mecza sie wszystkie na zmiane bo ktores malenstwo placze albo mama sie fatalnie czuje jeczy .... chodzi..no nie wiem sama to moja pierwsza ciaza wiec wole Was zapytac:)
 
reklama
Do góry