reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale i prywatne kliniki POZNAN

ja słyszałam,o p. Ewie ale tylko od osób, które znają ją na gruncie prywatnym, więc pewnie niewiele Ci to da...
podobno przesympatyczny i ciepły z niej człowiek. niestety nie wiem jakim jest lekarzem.
pozdrawiam
 
reklama
faktycznie Pani Ewa Biegańska jest przesympatyczna, jednakże to odzwierciedla to jakim jest fachowcem... może jednak ktoś udzilei mi takich informacji....
 
odradzam wszystkim DR EWĘ BIEGAŃSKĄ ja chodziłam do niej od początku ciąży niby mił fajna i przez dłuższy czas nie miałam zastrzerzeń ale strasznie leci na kasę....wizyta u niech kosztuje 120 zło + np. za ktg, cytologię...w lutym 2005r okazało się będąc u niej na wizycie (środa ok. 20)że mam skurcze (termin miałam na 24.05) więc sporo za wcxześnie zaraz wzięła mnie na oddział na polną tam leżałam do piątki rana naszprycowana lekami biegańska stwierdziła że mogę iść do domu ale bezwzględnie w poniedziałae mam stawić się u niej w gabinecie prywatnym zaznaczajęć że nie wie jak do niej przyjadę na wizytę ale najlepiej na leżąco wszystko rozegrało się o kasę i zapowiedziała że teraz wizyt będą bardzo czeęsto jak by była normalna to zostawiłaby mnie w szpitalu wiedząć że do Poznania mam 40 km dała dała mi fenoterol + izoptin+relanium w takich dawkachbże nie mogłam się ruszyć z łózka i mąż musiał mi podawać leki co godzinę bo sama nie byłam w stanie reasumująć dopuki będziesz dawała jej kasę to będzie oki ODRADZAM ją nie zjawiając się na wizytę nawet nie zadzwoniła się żeby się spytać co ze mną pozdrawiam
 
o kurde, to że leci na ksę to zauważyłam.... pytanie tylko jak to będzie dalej, wiem, od mojej znajomej, że kiedy bym chciała rodzić i żebyona była przy porodzie to muszę zapłacic jej około 2500,00pln!!! to mnie zirytowało i to nieźle, ale stwierdziłam w końcu że kiedy zacznę rodzić i mąż przywiezie mnie do szpitala-to co, nie przyjmą mnie???? przyjmą i odbiorą poród za darmo. ważne, żebym calą ciążę miała przeprowadzoną prawidłowo. szkoda że jestem komplentm laikiem jeśli chodzi o te sprawy, bo może bym zwracała uwagę bardziej na to jak mnie prowadzi.... ech...sama już nie wiem....
jedni mówią,tak inni inaczej i czlowiek w tym wszystkim już głupieje.
ale dzięki adula78 za opinię, z pewnością będę ją miała na uwadze.
 
Cześć dziewczyny ja również polecam doktora Pawła Kutkowskiego (ktoś już wcześniej w tym wątku podawał namiary na niego więc nie będę się powtarzać). Super facet i doskonały lekarz. wizyta u niego trwa prawie 1 godzinę czasem 45 minut ale zawsze wychodzę od niego zadowolona i spokojna. Udziela odpowiedzi na wszelkie zadawane mu pytania nawet te pewnie dla niego jako dla lekarza błache. Dwa razy w czasie ciąży zdarzyło mi się potrzebować konsultacji z lekarzem innej spesjalności między innymi z dermatologiem dr Kutkowski sam wyszukał mi specjalistę do którego mam się zgłosić a gdy tam pojechałam okazało się że on już wsześniej zdzwonił do niego i uprzedził o mojej wizycycie oraz o tym że jestem w ciąży i etc. Zawsze jest dla mnie dostępny pod komórką nawet kiedy zdzwonie w sprawie jakiejś śmiesznej pokrzywki lub innych. Naprawdę gorąco polecam!!!
 
Dziewczyny, które rodziły na Polnej w Poznaniu, proszę napiszcie, czy wszystko było w porządku, czy opieka była dobra, czy to szpital godny polecenia.  O0
 
Czy ktoś może mi pomóc w wyborze ginekologa?
Poznań, potrzebuję kogoś kto by się zainteresował tym, że mam owulację po 20 dc, a sam cykl trwa od 35 do 40 dni...
Kogoś naprawdę wnikliwego.

Z góry dziękuję!
pozdrawiam :)
 
moja mama10 i 8 lat temu rodzila na Polnej(24 i 22 tez,ale to troche inne czasy byly) i byla zadowolona. Mysle, ze to tez zalezy od lekarza, jej sie udalo, ze porod odbieral jej Gin (z reszta mozna sie postarac umowic jakos)
Ja zamierzam rodzic wlasnie na Polnej, szpital jest na pewno czesciowo odnowiony i przyjemny....z tego co wiem, to najlepszy w Poznaniu!
 
hej ja jestem z Wolsztyna ale wiele moich kolezanek rodzilo na Polnej i slyszlam same pochwaly

chociaz tak na marginesie nie rozumiem po co az tam jechaly skoro nasz szpital w Wolsztynski zajmuje 24 miejsce w kraju jesli chodzi o opieke medyczna,no i te luksusy szpitalne

jakby co zapraszam do nas :laugh: jest super ;)
 
reklama
Do góry