reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, kliniki,lekarze, połozne KRAKÓW

reklama
Ja rodziłąm na kopernika cztery lata temu, jestem bardzo zadowolona ze szpitala, z położnej( pani Danuta Kalita) teraz jest po remoncie i jest całkiem przyjemnie, dzidziusie ma się od razu po porodzie i pomagają dostawiac do piersi - a nie miałam pleców i nikomu nie nic dałam. pozdrawiam
podobno DZIEWCZYNKA
 
tez sie zastanawiam własnie nad szpitalem.chcialam na KOpernika bo tam moja mama tez dawno temu rodzila;))jakas to zawsze tradycja rodzinna;o) najwazniejsze jes tdla mnie by nie traktowano mnie byle jak ,,kolejna krzyczaca i tyle, duzo zalezy od ludzi przy porodzie;)pozdrawiam
 
vera ja słyszałąm że jeśli nie masz swojego lekarza na kopernika to nie ma sie co tam pchać, ja sprawdzałam rydygier ai Żeromski - leżałąm tam w czasie ciąży i polecam oba, bardzo mili lekarze i położne, na prawdę supe, wybrałam żeromski, bo jest tam łądniej i odnowiona jest całą porodówka no i ma sie maleństwo przy sobie, ja juz niedługo mam nadzieję się rozdwoję więc napiszę jak jest w żeromskim
 
gaga to ja życzę szybkiego porodu i ślicznej zdrowiuteńkiej dzidzi :) a po powrocie koniecznie napisz jak było w Żeromskim :)

Pozdrawiam serdecznie :)
 
A co z Narutowiczem?? bo ja chyba dużo złego czytałam...a mój gin tam pracuje... i mówi że i tak nie mam zbyt wielkiego wyboru bo z bliźniakami muszę rodzić tam, gdzie jest intensywna terapia noworodków :( szczerze pisząc myślałam ,że int. ter.now. jest w prawie każdym szpitalu gdzie są porodówki..wiecie cooś na ten temat???
 
reklama
kasianka najlepsza opieka dla noworodków - wcześniaków jest na Kopernika, natomiast jeśli twój lekarz jest w Narutowiczu, to chyba nie masz się czego bać, ja słyszałam mnóstwo opini ale jeśli rodzisz tam gdzie masz lekarza zawsze jest ok
 
Do góry