reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne - ŁÓDŹ I OKOLICE

Dziewczyny, czy znacie lekarza - ginekologa - endokrynologa, który przyjmowałby w przychodni w Madurowiczu?? Mam małą niedoczynność tarczycy i chciałabym, żeby moją ciążę poprowadził lekarz, który dobrze się zna na hormonach. :-)
 
reklama
Dr Bożenna Wojciechowska - Mnie tez prowadzila cała ciązę:)
i polecam:)



Ale polecam tez doktora Wilińskiego - robil mi cc w salve.
Bardzo fajny czlowiek i dobry ginekolog:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam.
Jestem w 16 tygodniu ciąży. Lekarzem prowadzącym jest lekarz do którego chodzę prywatnie i nie pracuje ona w żadnym szpitalu. Niestety moja sytuacja finansowa uległa teraz znacznemu pogorszeniu, toteż muszę poszukać lekarza na NFZ . Badania prywatnie mnie zrujnują a to jest dopiero początek wydatków. Myślałam o kimś w przychodni w Madurowiczu. Czy któraś z was mogłaby mi kogoś polecić ?
 
Witajcie!

jestem świeżo upieczoną ciężarówką (6 tydzień). najblizej mam do poddębic (10km) do łodzi około 40km, więc myslałam o lekarzu, który pracuje w szpitalu w poddębicach, żeby mieć pózniej przyjazną twarz przy porodzie... mogłybyście mi pomóc? nie chciałabym prywatnie robic wszystkich badań i wizyt, bo naprawdę można zbankrutować... przyjmuje jakiś dobry lekarz na nfz normalnie, który poza wizytami pracuje w szpitalu w PDD?

mogę odradzic doktora Górskiego z przychodni Bazarowa. można zapomnieć o jakiejkolwiek godności osobistej, oczywiście lekarz nie wie też co to jest lubrykant i nawet dzień po wizycie mam otarcia od badania... do tego pytania "czy wiem kto jest ojcem dziecka", to już szczyt. dobrze, że mąż czekał za drzwiami i nie słyszał. mam 24 lata, z ciąży oboje cieszymy się strasznie, a tu jakiś stary cham traktuje kobietę jak 16 letnią puszczalską z dyskoteki...
 
NomiMalone : ja mogę polecić dr Michała Skoczylasa jest to bardzo dobry lekarz , dokładny , miły cierpliwy jestem teraz w drugiej ciąży i oczywiście dr Skoczylas mi ją prowadzi jak dla mnie jest to najlepszy lekarz jakiego miałam . I z ręką na sercu go polecam - ja chodzę do niego w Lux Medzie czyli prywatnie ale on przyjmuje też w Madurowiczu
 
NomiMalone ja prowadziłam ciąże u dr Kuzmeckiej. Przyjmuje w przychodni w Madurowiczu. Wielkim plusem jest to, że przyjmuje codziennie.
 
a czy w Madurowiczu przyjmuje dr.Kowalska-Koprek? Coś mi się kojarzy,że właśnie tam ona jest..generalnie NIKOMU nie polecam opieki u tej dr.

A czy są jakieś Panie ze Zduńskiej Woli? Co sądzicie o naszym szpitalu? Położnych? Lekarza już wybrałam,ale zastanawiam się co do szpitala...
 
reklama
Ja bardzo długo szukałam odpowiedniej dla siebie kliniki i w końcu za namową przyjaciółki zdecydowałam się na Gametę. Jestem teraz w trakcie terapii i jeśli wszystko potoczy się tak jak dotychczas to może niedługo zostanę pełnoetatową mamą:)
 
Do góry