reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale , lekarze, położne w KATOWICACH

reklama
Witam :)Zaczęłam się zastanawiać nad szpitalem, mieszkam w chorzowie ale rodzić chcę w Katowicach moja Pani doktor powiedziała mi, że będe rodzić na Łubinowej ale opinie jakie czytam są tak różne, że zaczynam mieć obawy ;/ Natomiast zeby rodzić w Bogucicach powinnam zmienić lekarza tak? Czy są może jakieś dziewczyny które mogą coś poradzić w tym temacie z góry dzięki :)
 
Agatko z tego co wiem to nie ma rejonalizacji i masz prawo rodzić gdzie chcesz. Ja mieszkałam całą ciążę w Żorach i szpital z oddziałem ginekologicznym miałam pod nosem, a pojechałam rodzić do Mikołowa prawie 30km dalej :) wszystko zależy od Ciebie. Choć zastanawiałam się także nad Rudą Śląską... :)
 
Witam.
Ja mieszkam w sosnowcu, moja ginekolog pracuje w szpitalu w tychach, a urodzilam właśnie w szpitalu w Bogucicach. Wody odeszły mi w nocy, pojechaliśmy tam z mężem i nikt nie robił żadnego problemu, wręcz przeciwnie, każdemu będę porodówkę polecać, warunki świetne, a personel aż słów brakuje... położne to anioły, rodziłam 22 godziny, w między czasie trafiłam na 3 zmiany położnych i każda z nich była cudowna, pomocna, uśmiechnięta. Z czystym sercem polecam szpital, wszystkie rodzące są traktowane jednakowo, bez względu na to czy są pacjentkami tamtejszych lekarzy czy nie :)
 
Witaj Ineeze widze, że nikt nie odpisał nic na temat a szkoda wielka.
Jestem z Sosnowica i słyszałam różne, aczkolwiek jedna koleżanka z pracy rodziła tam 2 razy i mówi, ze luz.
Ja zastanawiam sie nad Łubinową w K-cach, wiece może coś na tem temat?? Z góry wielkie dzięki :)
 
Witam, polecam przyszłym mamom z Katowic szpital Bonofratrów w Bogucicach. Genialna opieka, profesjonalnie, miło i z sercem. Katarzyna Żak, która kooordynuje położne to prawdziwy anioł.
Łubinowa ma ogólnie pozytywne opinie. Zarzuty jakie słyszałam to b.szybkie wypisywanie do domu, czasami z żółtaczką. Potem to naprawdę duży problem dla rodziców. No i nie ma dziecięcego OIOM no ale to mało który szpital ma. Wiem, że mają umowę z Ligotą i w razie awaryjnej sytuacji dziecko jest natychmiast tam transportowane.

Myślę że to nie szpital a położna jest kluczem do sukcesu czyli udanego porodu :-)
 
Rodziłam w maju na Bogucicach w szpitalu Bonifratów. Nie miałam tam swojego lekarza. Z przyjęciem nie miałam problemów mimo że jestem z Zabrza. Zgadzam się z Summerbaby opieka genialna, miło czysto pomocnie a Pani Kasia z którą miałam okazję rodzic niesamowita. Spędziłam w szpitalu 7 dni bo córcia miała żółtaczkę i nie mam nic do zarzucenia. Z pewnością wrócę ....
 
reklama
Z czystym sumieniem polecam doktora Cholewę, prowadził moje dwie ciąże, zawsze cierpliwie odpowiada na wszystkie moje pytania, wątpliwości, mogę dzwonić bez problemu. Jest dyskretny, delikatnie bada, mam do niego pełne zaufanie. Ma mnóstwo pacjentek, czasem przyjmuje do 23... to akurat nie jest dobre, ale gdy sama potrzebowałam pilnej konsultacji to cieszyłam się że mnie przyjmie nawet w nocy. Doktor przyjmuje w Żorach, Katowicach i Zabrzu i wiem że leczy z dużą skutecznością bezpłodność
 
Do góry