reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

Dzięki Tiger za odpowiedź, niestety okazało się, ze na Solcu do przychodni to mogę się dopiero zapisać na styczeń :p. Takie są terminy, więc pewnie spróbuję prywatnie, jakbyś mogła mi napisać w którym Lux -Medzie przyjmuje dr Pałaszewski to byłabym Ci bardzo wdzięczna. Ewentualnie gdzie prywatnie mogłabym się dostać do tych lekarzy o których wspomniałaś? Chciałabym rodzić ze znieczuleniem, czy jest z tym jakiś problem na Solcu? Wiem, że niektóre położne katują porodem naturalnym bez względu na to czy się chce czy nie, na zasadzie,że skoro sie tyle wytrzymało to się resztę tez zdzierży.
 
reklama
Piszcie swoje opinie o tych dwóch szpitalach i czy rodziłyście normalnie czy cesarka. Piszcie co i jak, jak suuper to dawajcie namiar. To mi bardzo pomoże, z góry dzięki za opinie !!
Agata
 
Błagam napiszecie coś o IMiD na Kasprzaka. Czytam wiele  o innych szpitalach Św. Zofii, Karowej, Bielańskim na Solcu. Rozważamy z mężem czy wybrac IMiD czy Sw. Zofię. Z  tego co czytam to Sw. Zofia jest przereklamowana. Ale nie znamy żadnego lekarza z Kasprzaka. Możecie kogoś polecic, gdzie prowadzi swój gabinet, czy jest lekarzem któremu mozna zaufac i  polecic zdrowie swoje i przyszlego maleństwa ?
 
blue pisze:
Błagam napiszecie coś o IMiD na Kasprzaka. Czytam wiele  o innych szpitalach Św. Zofii, Karowej, Bielańskim na Solcu. Rozważamy z mężem czy wybrac IMiD czy Sw. Zofię. Z  tego co czytam to Sw. Zofia jest przereklamowana. Ale nie znamy żadnego lekarza z Kasprzaka. Możecie kogoś polecic, gdzie prowadzi swój gabinet, czy jest lekarzem któremu mozna zaufac i  polecic zdrowie swoje i przyszlego maleństwa ?

Blue..

niestety nie znam nikogo na Ksprzaka... ale karowa jest niedaleko... znam tam super ginekolog i 3 polozne... jak zmienisz zdanie to daj znac

pozdr,
 
Blue - ja tez chcialam rodzic na Kasprzaka. Zapisalam sie tam do przychodni, trafilam na bardzo dobrego gin., i wszystko bylo fajnie jeszcze miesiac temu. Ostatnio IMiD przezywa powazne problemy finansowe - pozamykali wiekszosc gabinetow - zostal tylko 1. Poza tym slyszalam od wielu osob, ze warunki tam panujace sa wrecz oplakane - 1 lazienka na caly korytarz, straszne kolejki, no i czystosc tez pozostawia sporo do zyczenia. Po tym wszystkim postanowilam zmienic szpital. Teraz zastanawiam sie nad Karowa - zwiedzalam ja ostatnio i jest naprawde slicznie :)
Mam tylko maly problem, bo ciezko jest sie dostac do lekarza panstwowo i nie znam nikogo godnego zaufania. Czy ktoras z Was rodzila moze na Karowej i chodzila do jakiegos DOBREGO gin. prywatnie? Jesli tak to bede strokrotnie wdzieczna za namiary!!
 
szukam opinii o Inflanckiej, wiecie cos może?
do tej pory chciałam rodzić na Starynkiewicza i znalazłam lekarza, który tam przyjmuje, ale jak poczytałam niektóre opinie to mi się odechciało..
 
Mam trzy koleżanki które rodziły na Inflandzkiej. Moja przyjaciółka miała tam cesarkę i była zadowolona (ale miała dużo załatwiane). Kolejne dwie rodziły tam normalnie i były niezadowolone ( mimo że jedna miała nieźle załatwiane i osobny pokoik). Jedna miała po killku dniach poprawkę szycia, a drugiej sie szwy rozeszły. Mam jeszcze jedną koleżankę z tego szpitala i powiedziała, że ona z szyciem miała ok, ale okropnie jej sie goiło i sie nia kiepsko opiekowali. Jak widzisz opinie sa różne, ja po tym zrezygnowałam z Inflandzkiej. Ostatecznie po wielu konsultacjach jestem pewna porodu (cesarki) na Wołoskiej.
Pozdrawiam, papapa
Pamiętaj, kazdy różnie sie wypowiada o porodach i szpitalach, znajdź dobrego lekarza który pracuje w jakims szpitalu a on wtedy ci reszte załatwi.
 
reklama
JU przepraszam, że tak późno Ci odpisuję, ale rzadko mam czas przy dwójce maluszków (dwie dziewuszki) zaglądać tutaj.
Dr Pałaszewski, jak już ktoś napisał, przyjmuje na Goleszowskiej 6 (bud. Banku Handlowego, taki niebieski kolos) w poniedziałki, chyba od godz. 11 Podam Ci tam tel. 690 13 90
oraz na Chałubińskiego 8 w środy od godz. 8 (za Mariottem, taki wysoki budynek)Tel. 690 33 53
Przyjmuje też w Multi Medzie na Okopowej, chyba w piątki po południu, ale nie znam tel., ale dowiesz się na informacji 118913 I z tego co wiem On w Multi...robi USG, a w LuxMedzie nie. To może lepiej tam próbuj się zapisać.


Mam nadzieję, że Ci się spodoba, bo to specyficzny człowiek, ale dobry specjalista. A tamci Lekarze nie wiem gdzie przyjmują prywatnie, przykro mi. Może uzyskasz taką informację na Solcu? I mam do Ciebie pytanie, którą położną stamtąd znasz?

Daj znać gdzie się umówiłaś i do kogo i podziel się wrażeniami... :laugh:

A co do znieczulenia, to nie ma tam prblemu, tylko chyba lepiej rozmawiać o tym z lekarzem. Ja własnie pierwszy raz rodziłam z zewnątrzoponowym. Koszt na Solcu 600 zł. Teraz przyznaję, ze trochę bez sensu, bo zdecydowałam się na ZO przy 7-mym centymetrze rozwarcia, ale byłam strasznie zmęczona, bo wody odeszły o 12-tej w nocy i oczywiście całą noc nie spałam. Drugi raz rodziłam bez zniecz.
A dlaczego z lepiej rozmawiać z Lekarzem? Położna Barbara (pierwsza, która zaglądała do mnie od czasu, do czasu :mad:, na szczęście potem była zmiana i położna Iwona świetnie mi pomogła) jakoś niechętnie chciała zadzwonić po anestezjologa i trochę ociągała się. W końcu Dr Rak sam zadzwonił !!! Może u Ciebie będzie inaczej, ale jesli rodzisz z Mężem, to niech On pogada w odpowiednim czasie o tym z Lekarzem.

Powodzenia. A na kiedy masz termin?

pozdrawiam,
gosia
 
Do góry