reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, połozne , lekarze TRÓJMIASTO

reklama
Jak Wam mija weekend majowy?? Bo mi jakoś gorąco i duszno, co to będzie latem w szkole rodzenia
 
Dzwoniłam na Zaspę i mam przyjść ze skierowaniem się zapisać między 26 a 28 tygodniem ciąży
 
Witajcie , jak na razie wybór szpitala wydaje mi się perspektywą odległą - mam termin na listopad. Chciałam jednak polecić Wam lekarza, który prowadzi moją ciążę . Jest to dr Ordyniec- przyjmuje na Ś więtojańskiej w Gdyni, jest bardzo delikatny , ma zawsze czas i ogromną cierpliwość. Jeżeli tylko macie jakieś wątpliwości , czy zastrzeżenia co do swojego lekarza to mojego dr polecam
 
Witam, ja mam termin dopiero na grudzień, ale już nie mogę się doczekać :-D
Czy wiecie może coś o porodzie do wody w szpitalu na Zaspie? bo ja sobie taki zażyczyłam, ale nie wiem gdzie i ile to kosztuje? :) liczę na pomoc, pozdrawiam:-)
 
poród w wodzie możliwy jest TYLKO w Wojewózkim

położne na Zaspie - super kobitki, naprawdę... może nie te na izbie przyjęć, ale dalej... cud miód maliny
 
Witam,

". Zaspa pelna jest odeslanych kobiet z mozliwoscia wczesniejszego porodu, blizniakami, zaleceniem cesarki, cukrzyca itp.


Na Zaspę trafia mnóstwo kobiet z zagrożeniem wcześniejszego porodu,gdyż szpital na Zaspie jest bogato wyposażony w sprzęt do ratowania wcześniaków.
Kliniczna już mniej ale z tego co wiem,też ma oddziały wcześniacze.
Dlatego kobiety z Wojewódzkiego odsyłane są tam.
Osobiście nie poszła bym rodzić na Zaspę.Zbyt wiele moich znajomych przejechało się na tym szpitalu.
Ja rodziłam w Wojewódzkim i jestem bardzo zadowolona.Był to mój pierwszy poród i jak każda kobieta rodząca po raz pierwszy byłam przewrażliwiona,mimo to mam miłe wspomnienia.Miałam super położną dzięki której wszystko poszło sprawnie i szybko :-)
 
Witam,
Ja rodziłam w czerwcu w Wojewódzkim i zdecydowanie mogę polecić ten szpital.
Położne bardzo miłe,urodziłam bez nacięcia synka ważącego 3700.
Na oddziale wszystkie panie bardzo miłe,szczególnie miło wspominam jednego młodego lekarza bruneta,niestety nie wiem jak się nazywa i panią(krótkowłosą blondynkę) która opiekuje się dziećmi w 4ce,też niestety nie znam ani imienia ani nazwiska.
Opieka była jak najbardziej w porządku,szczególnie że pierwsza dobę po porodzie leżałam w łóżku pod kroplówką,panie wiozły mnie nawet do toalety na wózku bo nie byłam w stanie sama chodzić(było mi tak słabo w związku z utrata krwi).Lekarze na obchodzie pytali się czy potrzeba jakichś leków.
Co do stawiania za wszelką cenę na poród naturalny to jakoś nie odniosłam takiego wrażenia bo sporo pań było po cesarce,tak bynajmniej mi się wydawało..

Jedno co mi się nie podobało to to,że w toaletach brakowało papieru toaletowego(jednego dnia było pełno-następne 2 dni nie było w ogóle),co uważam że na takim oddziale jest rzeczą podstawową..A tak to generalnie nawet bardzo czysto było wszędzie..
 
co osoba to inna opinia - ja tam z Zaspy bylam zadowolona :-) Zarowno podczas porodu, jak i potem (a lezalam z synkiem tydzien).
Fakt, ze tam tez nie bylo papieru toaletowego, no ale to chyba niestety norma w znaczej wiekszosci szpitali...:baffled:
 
reklama
tia, brak papieru toaletowego to norma wszędzie :tak:

Dwa lata temu rodziłam w wojewódzkim i tam się wybieram tym razem. Wtedy "cegiełka" za poród rodzinny kosztowała 200 zł, nie wiecie czy to sie zmieniło (na mniej lub na więcej)?
 
Do góry