reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam dziewczyn, ktore maja założony szew Mcdonalda

reklama
Pytam jaki tryb prowadzisz? Lekarze ze szpitala powiedzieli ze nie musze leżeć cały czas tylko oszczędzać się ale ja nawet nie wiem jak wygląda? Mogę chodzić na krótkie zakupy? Jestem zielona chodzi o ruch. Cały czas w domu i boję się wyjść :(
 
A w którym tygodniu jesteś? Z tego co ja wiem to nie wolno dźwigać, a od 6 miesiąca prowadzić bardzo oszczędny tryb życia. Czyli żadnego sprzątania, długich spacerów, duzo wypoczywac i leżeć - najlepiej z pupa wyżej. Ja spalam z poduszka pod tyłkiem tez i nogami ciut wyżej. Miałam w domu pomoc przy synku wiec moglam sobie pozwolić na lenistwo.
Chcial sie pochwalić, ze i moja ciaza zakończyła sie szczęśliwie tym razem. Wczoraj przez cesarskie cięcie przyszedł na świat moj synek w prawie 39 tygodniu ciazy. Cesarka była planowana. Synek prawie 3500 gr. Wszystkim życzę szczęśliwych rozwiązań!
 
Gratulacje :) na twoim miejscu chce Już być :) Jestem w 30 tygodniu ciąży. Pupa musi być wyżej to nie wiedziałam a może zależy od szyjki. We wtorek mam nadzieje ze dowiem się więcej o ruch. Jak miałam żadnej a moja prowadząca wyjechała na urlop a inni lekarze różnie mowili a ja nie wiem nic dokładnie.
 
Wiesz każdy lekarz inaczej Ci powie. Jeden bez zaleceń. Drugi zabroni nawet brzuch masowac. Ja robiłam wszystko z zaleceń lekarza swojego plus to co wyczytałam w necie o wydawało mi sie sensowne. Pupa wyżej zeby mały tak bardzo nie naciskał na szyjke.
30 tydzien to juz niezle! Masz robione wymazy z szyjki? Trzymam kciuki.
 
Tak miałam robiony wymaz. Trafiłam do szpitala mając grzybicę ale wyleczylam przed zabiegiem. Dlatego wole słuchać swoja lekarke niż lekarze ze szpitala.
 
Gratulacje :)

Faktycznie, nie wolno dźwigać, sprzątać, ale trochę się ruszać możesz, bo to też niezdrowo tak ciągle leżeć. Wyjdź do parku, posiedź na słońcu, to też dobrze robi na nastrój.
 
Byłam na wizytę. Z szyjka wszystko w porządku ma 28 mm a wcześniej miała 2 cm przed zabiegiem i tez nie ma lejki to ważne. Lekarka mówiła ze dużo trzeba odpoczywać i można od czasu do czasu gotować i wyjść na krótki spacer.
 
reklama
Do góry