reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam dziewczyn, ktore maja założony szew Mcdonalda

W 27 maju szew został zdjęty i zostałam na obserwacje a pół dnia później odeszły wody i poród trwał 7 h. Urodziłam córeczkę Melanie.
 
reklama
Po porodzie leżała w intubokarze na dwa dni bo miała lekkie zaburzenie oddychania bo była lekkim wczesniakiem ale na szczęście szybko się poprawiło. Od niedzieli jesteśmy w domu:) Dziękuję
 
Witam.
Jestem obecnie w 22tc a szew mam od 2 tyg. W poprzedniej ciazy rownież miałam go zakładanego i szczęśliwie donioslam ciąże. Myśle ze w moim przypadku to jedyne wyjście by utrzymać ciaze.

Sa tu jakieś mamy???
 
Witam :)
Nie wiem czy zaglada ktos tu jeszcze, ale mam pytanie... W poniedzialek mialam zalozony szew, mija tydzien i od wczoraj troche pobolewa mnie brzuch pod spojeniem lonowym, bol jest podobny jak na okres :/ nie plamie i nie twardnieje mi brzuch, maly jest bardzo nisko ulozony i czy to mozliwe ze on mi tam naciska na ta szyjke? Czy zaczac sie martwic? czy tez ktoras tak miala?
 
Cześć Gosienko nie ma powodu do zmartwień, jesteś świeżo po zabiegu wiec macica jest wrażliwa na każdy ruch maluszka, podczas zabiegu szyjka była pewnie troszkę "naciągana" i może tak reagować. ...poza tym podobne odczucia są gdy macica rośnie wiązadla się rozciągają stąd może te odczucia☺wiec nie martw się na zapas..
to moja druga ciaza w pierwszej szew miałam zakładany w 18 tyg i leżałam 6 dni właśnie żeby obserwować jak będzie reagować macica , i napisze Ci ze miałam często skurcze po tyg ustąpiły, zaś w tej ciąży lepiej przeszłam zabieg tzn miałam rzadsze i lżejsze skurcze które szybciej ustąpiły. ...teraz jestem w 33 tyg malenstwo czuje jak dotyka mnie po spojeniu lonowym żeby było weselej czuje ruchy przy pachwinach wiec jest bardzo nisko... staram się oszczędzać ile mogę choć jest ciężko przy żywej 21 miesięcznej córeczce teraz tylko marze aby dotrwac do 38 tyg i urodzić druga zdrowa coreczke
Cieplutko pozdrawiam głową do gory
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam. Jestem w 21tc5d, szew mam od 29 grudnia. jak na razie pierwsza kontrola była ok, w środę następna i usg połówkowe. miałam szew zakładany na 18mm szyjkę z ujściem wewnętrznym w kształcie Y. Dzień po zabiegu lekarz w usg sprawdzał szew i szyjkę miała ujście zamknięte i 40mm. Mam nadzieje że dotrwamy z dzidziusiem choć do maja. Pozdrawiamy.
 
Do góry