reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukasz sasiadow w Irlandii ?? Zajrzyj tu, moze jest ktos z Twojej okolicy :)

reklama
Witajcie:-),
od dwóch miesięcy jestem w Galway. Szukam jakiś koleżanek-mamusiek, które chciałyby się zaprzyjaźnić, brakuje mi babskich pogaduszek, może jakiś spacer, jakaś kawka:) Z zazdrością patrzyłam na forum jak dziewczyny rozmawiacie i się przyjaźnicie, ja czuję się trochę samotna. Aklimatyzuję się w nowym miejscu, ale nie jest lekko, mimo, że mam obok siebie kochającego Męża i dzieci: syna 15 lat i córeczkę 6 lat. Szczególnie Małej jest tu ciężko, bo tęskni za dziećmi ze swojego przedszkola w Polsce, a do szkoły tutaj jeszcze do końca się nie przekonała, no i wiadomo ma barierę językową.
Strasznie się cieszę, że trafiłam tutaj na forum, nie spodziewałam się, że na BabyBoom mogą być mamy z Irlandii:happy2:

Mam nadzieję, że uda mi się kogoś poznać:)
Cześć kochana jeśli tylko masz ochote to zapraszam na kawke jestem z Galway mieszkam tu 6 lat;-) to moje gg 6115716
 
Cześć kochana jeśli tylko masz ochote to zapraszam na kawke jestem z Galway mieszkam tu 6 lat;-) to moje gg 6115716

Hej:), dziękuję za odzew i zaproszenie na kawkę, jaka radocha mnie ogarnęła, może tu nie zginę marnie:-D. Z tą kawką będzie mały problem, bo nie znam jeszcze miasta, stąd na dobry początek serdecznie zapraszam do mnie:) To się zgadamy:) Wprawdzie zaczęłam jeździć samochodem, ale nazwałabym to raczej jazdą początkującą, pod czujnym okiem męża:) Śmigam już troszkę lepiej po swojej okolicy, Konocknacarra, Sathill.....Pozdrawiam cieplutko:)
 
Ostatnia edycja:
MAlice witaj i zapraszam na mamy z irl w grupie zawsze razniej o pamietaj kazda z nas tak zaczynala jak ty;)

Witaj:),
myślę, że będę tu częstym gościem. Póki co czuję się nieźle zakręcona w mojej nowej rzeczywistości i próbuję to wszystko jakoś ogarnąć:) Myślę, że dam radę, no przynajmniej na razie się nie poddaję. Dziękuję za odp, każde sygnały z zewnątrz dają pozytywnego 'kopa'. Pozdrawiam cieplutko
 
Cześć Mamusie :) może i ja mogłabym napić się z Wami kawki ? :) mój synuś ma 2 latka i 5 miesięcy, więc może zaprzyjaźniłby się z Kacperkiem :)
 
Cześć Mamusie :) może i ja mogłabym napić się z Wami kawki ? :) mój synuś ma 2 latka i 5 miesięcy, więc może zaprzyjaźniłby się z Kacperkiem :)

Hej Margit1,
my z Martuśką23 mamy już kawkę za sobą i pogaduchy, w kupie zawsze raźniej:). Ja mieszkam na Fort Lorenzo. Pozdrawiam cieplutko
 
Hej Kobitki :) ale szybki odzew, jak miło :) ja mieszkam przy Clybaun Road na Knocknaccara. Malice całkiem niedaleko Ciebie, do Martuśki nieco dalej ;) to kiedy mamy ochotę i czas na kawę ??
 
reklama
Ja akurat jestem mobilna do 15, a później mąż mi zabiera samochód :) ale może jutro nie macie planów to spotkałybyśmy się około 16?
 
Do góry