reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Szydełkowanie, dzierganie, filcowanie...

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2014' rozpoczęty przez GoGa_, 23 Październik 2013.

1. GoGa_

GoGa_ New Member

dzięki dziewczyny :) to chyba muszę zacząć robić wcześniej, bo jak wszystkie (włącznie ze mną) urodzimy w kwietniu, to nie nadążę :-D
    zamówiłam już filc, mam nadzieję, że lada dzień nadejdzie i zabieram się za zabawki :)

2. kroczek_k

kroczek_k Nowy rok, nowa nadzieja

Goga cudne rzeczy:)

Ja troszkę bawię się w haftowanie:) u mnie na profilu są próbki:)

3. reklama
  4. GoGa_

GoGa_ New Member

kroczek_ k super obrazy :) ja też kiedyś haftowałam, ale kiedy odezwał się we mnie instynkt macierzyński, doszłam do wniosku, że wolę robić coś, co będę mogła wykorzystać przy dziecko ;) czyli właśnie ubranka, zabawki.

a propos zabawek... właśnie listonosz przyniósł mi zamówiony filc, więc pewnie długo nie wytrzymam i wieczorem zabiorę się za pierwszą zabawkę. mam nadzieję, że wyjdzie z tego coś wartego uwagi ;)

5. kroczek_k

kroczek_k Nowy rok, nowa nadzieja

Gga dziękuję bardzo:) A może dałabyś radę też zrobić jakąś np czapeczkę dla chłopczyka:)

6. GoGa_

GoGa_ New Member

moja pierwsza w życiu zabawka z filcu. niby niepozorna, a powiem Wam, że strasznie się narobiłam przy niej ;) jakby jej wpakować w czubek głowy wstążkę, to idealnie nadaje się na zabawkę wiszącą np. do wózka czy łóżeczka :)

DSC_0844.jpg

7. dagmar

dagmar Active Member

8. GoGa_

GoGa_ New Member

9. Evelinkaaa

Evelinkaaa New Member

Goga jak na połówkowym potwierdza dziewczynkę to na pewno zamówię coś u Ciebie :))))

10. reklama
  11. GoGa_

GoGa_ New Member

dla chłopczyka też się coś wymyśli :) choć na pewno u dziewczynki jest większe pole do popisu :)

12. Jouluatto

Jouluatto New Member

GoGa jesli moje przeczucia okaza sie sluszne i na USG pokaze sie corcia to rzucam sie na Twoje cudenka i wykupuje co sie da <3 Juz oczami wyobrazni widze corcie w takich opaskach i bucikach :) Piekne!

Poleć forum