reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

TĘCZA PO BURZY czyli fotki ciotki klotki :D

Tekla wieki Cie nie bylo. Zagladaj do nas na wiesci od rozpakowanych.

Dziewczyny sliczne te Wasze smyki:)
 
reklama
Aniołowie Mamusie co tu tak cicho?? Czyżby wątek też stał się aniolkowym? ? Ja mam nadzieje ze w czerwcu będę mogła się pochwalić moim szczesciem.

To jest moja 3 ciaza, pierwsza byla pozamaciczna a druga niestety córeczka miała zespół Turnera, i liczne wady organów.
 
Oby zdrowie dopisało i jajeczko smakowało, by szyneczka nie tuczyła, atmosferka była miła, a zajączek uśmiechnięty - przyniósł wreszcie te prezenty! Wesołych i pogodnych ŚWIĄT oraz mokrego dyngusa życzy Natalka z rodzicami, pozdrawiam was wszystkie serdecznie

ps PaulinaT moje gratulacje po burzy zawsze przychodzi tęcza, twoją tęczę zobaczysz w czerwcu i będziesz ją obserwować każdego dnia
1.jpg
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    879 KB · Wyświetleń: 892
Ile ozdób na choince, ile kartek leży w skrzynce, ile potraw jest na stole, ile siana masz w stodole, ile spadło w górach śniegu, ile czasu spędzasz w biegu. Tyle w święta miej radości, dobra, ciepła i miłości.

moja córcia za 2 dni kończy 4 latka - pozdrawiam i życzę wszystkim oczekującym na swoje skarby spełnienia owego marzenia
 

Załączniki

  • Natalka kartka świąteczna 2016.jpg
    Natalka kartka świąteczna 2016.jpg
    346,2 KB · Wyświetleń: 188
Cześć dziewczyny.
Jestem wasza moderatorka, mentorka i podtrzymywaczka na duchu :)
Chciałam was zapoznać z nowinkami
po pierwsze pojawiła się funkcja dzięki której osoba wspomniana w poście zostanie o tympoinormowana. Wystarczy przed nikiem dać "nielubiana" przez nas @ o tak @nafoczka

Po drugie może by "rozbudzic" ten fajny wątek z fotkami. Co wy na to?
@Doris:-) @Kitki @Magda82... @witch84 @Magdalena26 @Olasec @mamcia2014 @MisiaMonisia
Kogo jeszcze chcecie zaprosić?

To na początek my
20170119_123616.jpg 7 mcy ♡
 

Załączniki

  • 20170119_123616.jpg
    20170119_123616.jpg
    254,1 KB · Wyświetleń: 169
Do góry