reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Temat wózkowy :)

reklama
FARFALLA - spacerówka dokłądnie taka:

Re: brak instrukcji obsługi wózka Quinny - pomocy - Wózki Dziecięce - Wózkomania - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl

DO TEGO MAJĄ TAKĄ GONDOLĘ:
http://tablica.pl/oferta/sprzedam-gondole-quinny-dreami-adaptery-quinny-buzz-ID1oSnl.htmlWzięłam to z jakiejś strony ale dziś maila jej napiszę, bo mają swoje zdjęciawięc może TY ALBO KTOŚ będzie zainteresowany :tak:Ona chciała nam dać ten wózek ale na moje osiedlowe, żwirowe drogi to bym się zapłakała pchając trójkołowca. Ale do miasta TO BYM NAWET SIĘ NIE ZASTANAWIAŁA. Stan BDB.
 
Piszcie bo ja nie mam kompletnego pojęcia o wózkach w sklepie wydają mi się być wszystkie dobre, jedne tylko ładniejsze, a drugie brzydsze:p a co myślicie o Bebetto?
 
Moja siostra ma quinny speedi trójkołowy, bardzo wygodny, fajnie sie prowadzi :-) u nas na lokalnym serwisie aukcyjnym był za 499zł gondola ze spacerówką z możliwością wpięcia fotelika ale fotelik tzeba było kupić osobno a ja głupia posłucham chłopa i go nie kupiłam :-(
 
Aneta, solidnie wygląda. Ale co z gondolą? I są tylko opcje jazdy dwójki przodem?
Słabe jest to, że przednie siedzenie się nie rozkłada. Moja dwójka początkowo często spała razem w wózku. Ale ja jak gdzieś jadę, to potrafię pół dnia łazić i różne rzeczy załatwiać. Wszędzie z dziećmi. No i moje maluchy dużą śpią.
Musiałabyś też sprawdzić, czy by się Michelle podobało to siedzenie z przodu. Franka raz tylko siedział z przodu przodem do jazdy. Wystaje wtedy przed koła i wygląda jakby miał zaraz wypaść z wózka ;) Miał siedzenie tyłem, a jak chciał coś widzieć, to sobie na nim klęczał - z tyłu go gondola albo drugie siedzenie ograniczało, więc nie miał jak wypaść :) Bardzo lubił tak jeździć :)
 
gondola jest ale mozliwa tylko dla 1 dziecka, np tutaj Wózek MUTSY 3Rider 3w1 + gratis siedzisko DUO SEAT Skarżysko-Kamienna • Tablica.pl jest gondola i spacerowka i fotelik tez mozna zamontowac a takze doczepic 2 siedzonka z tym ze tak jak papisalas pierwsze tylko siedzace za to drugie mozna polozyc i wsadzic takie wklad dla noworodka http://www.babylicious.org/images/_...-footmuff-small-red-35872-0-1338221989000.jpg no i cena od 600zl.
Moja Michelle na szczescie jezdzi tylko przodem do kierunku jazdy bo tylem sie denerwuje
Musze nad tym pomyslec.
Bo wchodzi tez opcja zakupu 2 naraz tanszych normalnego bliznaczego jeden za drugim plus normalny wozek osobno.
 
Aneta, a da się założyć gondolę ze spacerówką? Bo taki układ będzie Wam potrzebny minimum pierwsze pół roku... Te wkładki do spacerówki mnie nie przekonują :/

Ale cena kusząca :D
 
Tak jak pisalam albo gondola albo spacerowka albo dwie spacerowki. Mozliwe jest ewentualnie fotelik przodem do mamy plus spacerowka przodem do kierunku jazdy. Moja mala byla wozona w wkladzie 4msc pozniej spacerowka ale bez podnoszenia oparcia
 
reklama
Do góry