reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Temat wózkowy :)

Moniczko - moja imienniczko, zależy jak kto na to patrzy, dla mnie najważniejsze w wózku to to aby ładnie i fajnie wyglądał, bo lubię ładne rzeczy i jak mam z nim codziennie chadzać to wolę z czymś co cieszy moje oko :-D Za dużo rzeczy w życiu kupowałam ze względu na funkcjonalność, a potem patrzyłam na nie i myślałam "no fajnie, rzeczywiście jest funkcjonalne, ale za ładne to to nie jest" :sorry2:
 
reklama
Wiem, wiem właśnie zawsze będzie "coś", a powiedz mi z jakich korzystałaś i jakie masz do nich odczucia? Może to akurat któryś z tych co teraz mi się podobają...
 
Moniuś ja miałam 2 wózki nie określonej marki albo to tak dawno było ze nie pamiętam potem parasolka zwykła która się złamała parę razy grr dla syna kupiłam wózek firmy też nie pamiętam ale z tańszych po 3 miesiącach sprzedałam i kupiłam tako sportster czy jakoś tak i to była spacerowka super nie do zdarcia i ciepła wygodna i nic się nie psuło. Zakupiłam tako laret wielka porażka nie polecam nikomu chyba że wersje z gondola jest ok zakupiłam spacerowke espiro magic totalna porażka nie polecam nikomu i drogi. teraz jest City select testujemy :) prawdziwy test będzie jak się Michał urodzi :)
 
moja bratowa ma Quinny ale ja cały czas zastanawiam się nad kupnem. okupuję już chyba wszystkie wątki wózkowe na tym forum :) zastanawiam się nad Speedi ale w gre wchodza też inne modele. macie jakieś opinie?
 
W Quinny niestety minusem jest to, że w dużej mierze płacisz za markę, ale...wózki podobno nie do zdarcia. Ja patrzę na używki Quinny, ale szukam lekkiego, z tego co się orientuje to Speedi akurat do tych lżejszych nie należy, ale fajny jest i też rzucam na niego okiem. Na dzień dzisiejszy moimi faworytami są Cadet Navington, Quinny, Joolz, Stokke.
 
Hej. My kupiliśmy Hartan Topline S. Na razie wydaje sie super chociaż zastanawiam sie czy nie za duży jest. Prawdziwy test od marca:)
 
reklama
Do góry