reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Temat wózkowy :)

Jak lubisz wozki w takim stylu to moze Royal?? Kolezanka ma i bardzo chwali, uzywa go u nas w norwegii :tak: nawet do lasu nim jezdzi bez problemu. Cena za nowke jakos 1200
ImageUploadedByForum BabyBoom1390782010.106620.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1390782010.106620.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1390782010.106620.jpg
    51,1 KB · Wyświetleń: 259
reklama
Moja chrzestna powiedziała mi, że mam wybrać sobie wózek dla córki i się zaczęło... Producentów jest milion, a opinii jeszcze więcej. Po dwóch dniach poszukiwań nie wiedziałam jak się nazywam. Obecnie mój typ to Bebetto Fabio, ponieważ ma idealne koła na nasze wiejskie warunki.

Zobacz załącznik 606083
Zdaję sobie sprawę, że nie jest idealny. Może nie mieścić się do bagażnika, ale póki co nie mam prawa jazdy, a tym bardziej samochodu, więc to nie jest priorytet. Poza tym prezentuje się ładnie. Jutro jadę go obejrzeć. Cena 1500 zł w zestawie 3w1, więc jest podejrzanie tani. Oczywiście samej nigdy nie byłoby mnie na niego stać, porównuję do innych wózków.

Moja siostra ma ten wózek i powiem, że sprawdził się w 100%. Moja siostrzenica już go nie używa, a wózek wygląda jak nowy. Mieszkamy na wsi i drogi są u nas fatalne, bardzo dużo dróg leszowych, same wertepy... Miałam przyjemność testowania tego wózka i powiem szczerze, że super się sprawdza. Na prawdę żadne zaspy mu nie straszne, bardzo dobrze sobie radzi w ciężkich warunkach mimo niepozornej budowy (wąskie koła wyglądają na delikatne, ale tak nie jest).

Ja sama zdecydowałam się na bebetto tylko kupiłam sobie solarisa b. Jak będzie się sprawdzał - to niedługo zobaczymy.

To moja skromna opinia na temat tego wózka, wiadomo, każdy ma swoje zdanie. Ja natomiast mam bardzo złe doświadczenia z xlanderami i znam parę osób, które mieszkając na wsi używały tych wózków. Efekt był taki, że po pół roku używania u mojej znajomej wózek trzeszczał i tak jakby się "rozklekotał".
 
A ja właśnie słyszałam, że X-landery to są wózki nie do zdarcia i na poprzednim forum w 2009 jak rodziłam to szał był na niego, większość lasek go miały i chwalą do dziś, tylko nie wiem czy go wezmę, bo wydaje mi się, że za małą gondolę ma, ale tak to słyszałam same pozytywy o nim :tak:
 
munius ja mam x landera i fakt wózek nie do zdarcia polecam na każdy teren:-) Gondola jest ok moja ją użytkowała do 5mc i się mieściła a spora z niej klucha była;-) a dodatkowo poruszałam się z nią nawet do -10 więc liczba kocyków i śpiworków nie wpływała znacząco na miejsce w gondoli. Dla mnie było ok, teraz tylko dokupiłam sobie małą spacerówkę quinny zapp xtra żeby mieć w co wpiąć fotelik samochodowy bo x lander stelaż ma ciężki i nie chce mi się dźwigać wkładając go do bagażnika.
 
muniuś może moim znajomym trafiła się wadliwa seria? Albo teraz jakość się pogorszyła, a kiedyś były lepsze? Nie wiem. Wiem że moje koleżanki z pracy wypowiadają się o nich że są stanowczo za drogie co do swojej jakości i lepiej kupić wózek maxi cosi niż xlandera. Ja tylko powtarzam słowa znajomych i to co widziałam.


Widzę, że podforum zostało całkowicie zamknięte, wszystkie tematy przeniesione na wątki dostępne tylko dla osób z uprawnieniami. Szkoda, bo to podforum to nie jest dla marcowych mam tylko dla wybranej grupy marcowych mam. Może ja nie udzielam się zbytnio, bo nadal pracuję i często brakuje mi czasu nawet na sen, ale czasami miałam czas usiąść i poczytać, dowiedzieć się czegoś. To moje pierwsze dziecko i jestem kompletnie zielona w tym temacie. Jakieś wyprawki, to co polecacie stanowiły dla mnie wzór przy kupnie, a teraz.... no cóż skoro uważacie że tak jest fair, to czemu nie.

Życzę bezproblemowych porodów i radosnego macierzyństwa.

Była czytelniczka i przyszła marcowa mama Wiktora.
 
u mnie na kazdy teren tez sie sprawdza quinny zapp wlasnie, a czesto po lasach chodzimy i lesne drozki nam nie straszne:-)
 
reklama
hej, hej :)
Szukam jakiegoś wózka, który nie jest bardzo ciężki, ponieważ bede zmuszonać wnosić wózek aż na 4 piętro, w bloku bez windy. Czy może ktoś mi coś polecić? Chciałabym, zeby też w miarę łatwo się składał. Pomóżcie!
 
Do góry