reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Temperatura a szansa na zajscie w ciążę

julka20201

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
30 Czerwiec 2023
Postów
54
Hej mam pytanie dotyczące też mojej temp. co prawda nie mierzyłam niestety od początku cyklu ale chce zacząć to robić już i czy możecie mi powiedzieć mniej więcej czy są szanse na zapłodnienie z taką temp w tym cyklu? od pół roku mam 27 dniowe cykle więc są regularne że tak powiem,
 

Załączniki

  • IMG_8002.png
    IMG_8002.png
    57,5 KB · Wyświetleń: 260
reklama
Hej mam pytanie dotyczące też mojej temp. co prawda nie mierzyłam niestety od początku cyklu ale chce zacząć to robić już i czy możecie mi powiedzieć mniej więcej czy są szanse na zapłodnienie z taką temp w tym cyklu? od pół roku mam 27 dniowe cykle więc są regularne że tak powiem,
Hej, co do temperatury się nie wypowiem bo nie mierzyłam nigdy . Zainstalowałam darmową aplikację Flo która wyliczyła mi dni płodne, wiedziałam kiedy działać. Ale poczułam też po zwiększonej ilości wydzielanego śluzu, że mam owulacje.
 
Hej, co do temperatury się nie wypowiem bo nie mierzyłam nigdy . Zainstalowałam darmową aplikację Flo która wyliczyła mi dni płodne, wiedziałam kiedy działać. Ale poczułam też po zwiększonej ilości wydzielanego śluzu, że mam owulacje.
Ja właśnie też pierwszy raz ale niestety nie od początku więc jestem łysa w tym haha, też mam apke flo i też czułam ten śluz w trakcie prawdopodobnych dni płodnych ale chciałam się tak zorientować jak to wygląda z tą temp właśnie :)
 
Ja właśnie też pierwszy raz ale niestety nie od początku więc jestem łysa w tym haha, też mam apke flo i też czułam ten śluz w trakcie prawdopodobnych dni płodnych ale chciałam się tak zorientować jak to wygląda z tą temp właśnie :)
Zadałas to pytanie juz ze 3x w ciągu ostatniego tygodnia. I dostałaś odpowiedzi. Skorzystasz?
 
Przepraszam ale nie dostałam wcześniej prawie żadnej odpowiedzi, ale już parę dziewczyn odpisało więc dziękuję
 
Do góry