reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test na płeć z sody

próbowałam tego testu ...jedna łyżeczkę sody wsypujemy do jakiegoś pojemnika i zalewamy moczem...na syna ma się pienić..a na córkę...nie.....u mnie żadnej reakcji mocz z soda...czyli niby dziewczynka..:-)jutro rano spróbuje jeszcze raz....:tak:zapraszam do zabawy...zwłaszcza mamy które wiedza z usg co będą miały....
ticker.php


ticker.php

ticker.php

ticker.php
 
reklama
test z kapusty robisz tak
siekasz kapuste drobno w tym czasie gotujesz wode bez soli i wrzucasz kapuste do wrzecej wody gotujesz 10 min odlewasz np pol szklanki soku i pol szklanki moczu(musi byc ich tyle samo )i mocz wlewasz do soku z kapusty. i jak wyjdzie rozowy chlopiec taki sam kolo czyli fiolet granat dziewczynka. wazne ze mocz musi byc pierwszy np jak sie obudzisz na siku o 4 rano to ten mocz a nie ten co wstaniesz juz o 7 .
tak to wyglada Zobacz załącznik 434926to jest juz z moczem
a sama woda od kapusty Zobacz załącznik 434928
 
ja test z sody zrobiłam jakoś 4-5 tydzień i się nie pieniło i teraz 11 tydzień też się nie pieni :) zobaczymy było by super :) mam już 2 chłopów :)
 
U mnie test z sody wyszedł na dziewczynkę nie pieni się, robiłam test na plec gender maker w 19 tyg wyszło różowe na dziewczynke, usg w 19 tyg. lekarz powiedział chłopiec, w 20 usg inny lekarz stwierdził dziewczynke, teraz znowu chłopiec, po 5 tyg. robilam drugi test gender maker i wyszło znowu różowe na dziewczynkę.
 
jejku, jakoś nie mam zaufania do takich rzeczy. Mam nadzieje że będzie chłopiec, bo mój mąż ciągle mówi tylko o synie i boje się że nie pokocha córeczki :/
 
reklama
Poważnie piszecie o tej kapuście i sodzie????JA do USG mam jeszcze daleko , a moja ciekawość jest silniejsza odemnie . Przyjaciółka zza oceanu mówiła mi o teście na płeć dziecka, zrobiłam - wynik dziewczynka , mój matczyny instynkt też mówi że dziewczynka więc mam nadzieję że lekarz też mi to powie za kilka tygodni.










 
Do góry