reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test obciążenia glukozą w ciąży a glukometr

Cześć wszystkim!
Miałam robiony test obciążenia glukozą (OGTT 50g) u swojego lekarza ginekologa. Na drugi dzień miałam wynik i poinformowano mnie,że mam podwyższony cukier 141mg i muszę wykonać OGTT 75g . Zakupiłam glukometr dla własnego spokoju i na czczo miałam dziś 79 mg a godzinę po posiłku 103 mg. I moje pytanie: jak myślicie, skoro na glukometrze jest wszystko ok to mimo wszystko powinnam się martwić wynikiem kolejnego badania? Wiem że większość napisze,że pójdę to się przekonam, ale mimo wszystko mam obawy .Czy ktoś miał podobnie? Z góry dziękuję za pomoc.
Mam cukrzycę ciążową po raz drugi. Jestem tylko na diecie i cukry mam super ale już przy krzywej mi wariuje. Ale wiadomo, że ja nie wypije 2L coli na śniadanie żeby mieć taki cukier jak przy krzywej 😊
 
reklama
Do góry