reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

testy alergiczne POMOCYYYYY

Ja płaciłem 150 zł i oczywiście dodatkowo panel inhalacyjny i panel pokarmowy 300 zł. Z tego co widzę, to przepłaciłem, ale zdrowie jest najważniejsze.
 
reklama
Panel alergenów z pobranej próbki krwi kosztuje w laboratorium ok. 200 zł, testem tym badamy uczulenie na najpopularniejsze trawy, zboża, pokarmy, pleśnie. Plusem testów z krwi w przypadku dziecka jest to, że można zrobić je wcześniej, nie trzeba odstawiać leków oraz to, że nic się nie wprowadza do organizmu.
 
Też zapisałam mojego synka na testy alergiczne bo zauważyłam u niego wysypkę. W CMP w Krakowie nawet nie mają zbyt odległych terminów więc już w przyszłym tygodniu mamy wizytę.
 
Do góry