reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Thermomix! Kto Ma i Poleca?

o0czywiście że można kupić każdą część z osobna obsługę powinien zapewnić dystrybutor sprzedający Pani to urządzenie jeśli nie to proszę o kontakt
Poadrzawiam Dariusz Wojtaś
 
reklama
Ja jestem mamą dwójki maluchów z alergią i naprawdę szczerze polecam Thermomix. Przygotowuję w nim pełnowartościowe posiłki bez konserwantów i różnego rodzaju ulepszaczy. Robie swoja vegetę, kostki rosołowe, soki typu kubuś, serki homogenizowane, jogurty, soki, pieczywo ....itd. I wcale nie poświęcam na to dużo czasu.
Poza tym postanowiłam sama zacząc sprzedawać to urządzenie. I naprawde jestem zadowolona z pracy. Pracuje kiedy chcę, praca nie zajmuje mi dużo czasu i nie musze zostawiać dzieci z opiekunką na dłużej niż 3 godz. Zarobić można tyle, co na pełnym etacie, a jest sie praktycznie cały czas w domu.
Thermomix stał się teraz częścią mojego życia i moim sposobem na życie.
Pozdrawiam.
 
Moja mama posiada takie urządzenie i nawet mi pożyczyła ale ja wolę robiuć zupki blenderem bo niestety Termomix rozdrabnia ale większe ilości a jednej marchewki to nawet nie chwyci :no:
ogólnie super sprawa na przyjęcia, sałatki, mrożona kawę, sorbety :tak:
 
Zapraszam na bezpłatną i niezobowiazujaca prezentacje Thermomixa na terenie Rzeszowa, Sanoka, Krosna oraz okolic. Dla kazdego organizatora pokazu mily upominek, bezplatnie wykonuje 7 potraw. Mozna zaprosic znajomych i zrobic miła niespodzianke:) moj telefon 785502373 pozdrawiam Krzysiek
 
Bezpłatna prezentacja Thermomixa na terenie woj. małopolskiego i śląskiego. 7 potraw plus prezent za zorganizowanie prezentacji dla gospodarza. Przy zakupie urzadzenia gratis książki plus torba lub porcelana.
tel. 511-286-897
 
reklama
Zapraszm na darmową i zupełnie niezobowiązująca prezentacje Thermomixa na terenie woj. śląskiego, małopolskiego, mazowieckiego, podkarpackiego. 8 potraw zupełnie za darmo plus upominek za zorganizowanie prezentacji.
kontakt mailowy: maria.b70@wp.pl, tel. 789-258-241
 
Do góry