reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Thermomix! Kto Ma i Poleca?

Zapraszm na darmową i zupełnie niezobowiązująca prezentacje Thermomixa na terenie woj. wielkopolskiego. 7 potraw zupełnie za darmo plus upominek za zorganizowanie prezentacji.
kontakt mailowy: leosio@tlen.pl, tel. 517-913-089
 
reklama
Zapraszam na profesjonalną, bezpłatną i niezobowiązującą prezentację Thermomixa na terenie Warszawy oraz okolic. Zaproście też znajomych i zróbcie im kulinarną niespodziankę. Jeśli jesteś zdecydowany na zakup Thermomixa bez wcześniejszej prezentacji - dowiozę go dla ciebie osobiście! Przy zakupie urządzenia upominek. Chcesz się umówić? Napisz do mnie lub po prostu zadzwoń! Pozdrawiam serdecznie :)
kontakt mailowy: almerka@poczta.onet.pl
tel.kom.: 505-171-596
 
Witam
Jeżeli mają państwo jakiś problem z przygotowaniem potrawy bądź pytania np jak zmieścić na varomie ok 30 gołąbków to na te pytania chętnie odpowiem na forum. Mam sporo doświadczenia dzięki współpracy z kucharzem przy produkcjii książki.
Jestem również przedstawicielem firmy i jeżeli mają państwo ochotę zobaczyć sprzęt to serdecznie zapraszam można do mnie pisać na podany email maciejras87@gmail.com
głównie woj łódzkie i dolnośląskie pozdrawiam i życze wszystkim dobrej decyzjii
 
KUPIĘ TM_-31 !!!Szukam przedstawicieli lub innych osób mających do sprzedaży Nowy, nie używany ,z gwarancją TM31 .
Jeżeli ktoś chciałby sprzedać to proszę o kontakt i oferty cenowe; e-mail madera_gd@interia .pl
 
witam jestem prezenterem z woj. opolskiego jezeli macie jakies pytania to prosze pisac . :-)
Sprzedaje nowe Thermomixy tm31 cena to 3935 z mozliwoscia rozłozenia na raty od 137 zł .
sprzet ma 24 miesiace gwrancji
jest rewelacyjny polecam bo warto :-)
 
reklama
Thermomix TM31 to kompleksowe wyposażenie kuchni, które zastępuje:
  • młyn do mielenia ziarna
  • robot do wyrabiania ciasta
  • wagę elektroniczną
  • czasomierz
  • maselnicę
  • malakser
  • kuchenkę elektryczną
  • sokowirówkę
  • maszynkę do lodów
  • automat do kawy
  • maszynkę do mielenia mięsa
  • naczynie do gotowania na parze
  • garnek do gotowania mleka
  • szejker
  • jogurtownicę
  • zaparzacz do ziół
  • inhalator
Thermomix to wymarzone urządzenie:
  • dla kobiety pracującej zawodowo
  • dla młodego małżeństwa
  • idealne w życiu niemowląt
  • dla osób preferujących tradycyjną i zdrową kuchnię
  • przydatne przy wszelkich dietach
  • ułatwia pracę osobom starszym i niepełnosprawnym
  • pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy
  • umożliwia zdrowe odżywianie
Zapraszamy serdecznie.:-)
 
Do góry