reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

TROJACZKI-Julia+Hubert+Igor

alafocus pisze:
U mnie na wiosce sa 3 rodziny z trojaczkami - jedne to trzy dziewczynki i bardzo do siebie podobne, maja juz po 7 czy 8 lat, drugie to 2 chlopcow i jedna dziewuszka i maja po 4,5 roku a trzecich nie znam... ale te dwie mamusie znam i obie mowia ze z czasem bedzie latwiej... juz jak maja po 1,5 roku, 2 latka to potrafia sie same ze soba bawic i soba zajac... Takze zycze Ci przespanych nocy, malo stresu i wiele wiele pociechy !!!!

wioska trojaczków?
 
reklama
wanda_23 pisze:
alafocus pisze:
jestem zaskoczona ilością gratulacji ::)za wszystkie bardzo dziękujemy.Dziś byłam z Igorem u kontroli Pani doktor podsumowała krótko-dzieciak jest świetny!!!!!!!!!!! rozwija się prawidłowo i tylko wagowo odbiega od swoich rówieśników 8) wszyscy chcą wiedzieć jak sobie radzimy?
a no bywa z tym różnie,ogólnie dzieci są spokojne,ale pracy nie brakuje,sama nie wiem jak to się wszystko kręci,i jeszcze praca , ale na szczęście biuro mam w domu.Najwięcej kłopotu mam z zabraniem się z cała trójką na spacer,trzeba nakarmić ,przebrać,poczekać aż się odbije,a nie zawsze wszystkie chcą akurat jeść i tak jak dziś szybko do domu bo Igor nie zjadł ze wszystkimi i nagle płacz :mad: jest 23 wszystkie już smacznie śpią i ja ledwo patrzę na oczy czas spać bo nie wiadomo o której znów któreś będzie głodne. pa

JESTEM W SZOKU !!!! Jak Ty kobieto dajesz sobie rade !!!! A ja marudze ze z dwojka - i to 4-letnia roznica wieku, nie daje sobie rady !!!! A tu trojka takich szkrabow !!!!
Ogromne gratulacje i buziaczki dla calej trojki !!!! Niech sie chowaja w zdrowiu !!!! Nie no - szok !!! Podziwiam :)
I tez mnie ciekawi czy nadal karmisz piersia :)

U mnie na wiosce sa 3 rodziny z trojaczkami - jedne to trzy dziewczynki i bardzo do siebie podobne, maja juz po 7 czy 8 lat, drugie to 2 chlopcow i jedna dziewuszka i maja po 4,5 roku a trzecich nie znam... ale te dwie mamusie znam i obie mowia ze z czasem bedzie latwiej... juz jak maja po 1,5 roku, 2 latka to potrafia sie same ze soba bawic i soba zajac... Takze zycze Ci przespanych nocy, malo stresu i wiele wiele pociechy !!!!

No i czekam na foteczki :)


Toś Ją Kobieto pocieszyła!! Nic się nie martw Alffafocus, jakieś dwa lata i będzie już git ;D
 
a oto moje maluchy od lewej Julcia Hubert i Igorek(udało mi się zmniejszyć zdjęcie!!!!!!!!!!)

Pozdrawiam wszystkich i dziękujemy za miłe słowa!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Alafocus gratulacje!!! Dzieciaczki jak malowane!

Napisz nam, jak Ty sobie radzisz z trójką takich maleństw?
 
maluchy mi rosną,czasu ciągle brak. Hubert ma pierwsze dwa zęby i zaczyna mówić -mama , da, pa pa,Ala,chociaż jest najdrobniejszy,Julia spaceruje po łózeczku i skacze jak spręzyna, Igor zawsze spokojny i zamyślony taki, pitulak'(zawsze szczęsliwy jak go ktoś przytuli.Apetyt mają wilczy, jedzą po 300 gram gęstej zupki, jak dotąd to tylko niesmakuje im marchewka z jabłkiem.
2.08 byliśmy na badaniach neurologicznych ,pani doktor stwierdziła , że takiej trójki to jeszcze nie miała, wcale nie wyglądają na wcześniaki,są nawet lepsze niż ich rówieśnicy.
Wszyscy pytają jak sobie dajemy radę, sama nie wiem , pracy jest dużo ,ale każdy ich usmiech i slowo mama wynagradzają wszystko!!!!!!!!!!Dla tych chwil warto żyć!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry