reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Mama - ja mam bardzo wysoka hemoglobinę, Magda jak się urodziła to miała wręcz zdiagnozowaną Policytemię i musiałyśmy ze 2 dni dłużej zostać w szpitalu, zeby poobserwować czy spada. A ja tak normalnie mam między 14,6 a 14,9 - co też mnie czasami niepokoi, czy na starsze lata nie będzie z tego tytułu problemów.

Sempe - aż Ci zazdroszczę, niestety nie dysponuję tu takim czasem wolnym, co by sie oddać takim cielesnym rozkoszom...
 
reklama
witam się

Marriet wybacz ,ale się usmiałam z Twojego opisu trzepania termometru:-D:-D
ja od lat tylko taki urzywam bo mam do niego zaufanie ,te elektroniczne to własnie czasem tak wariują z tempką..
ja nigdy termometru nie upuściłam..
ale każda mierzy jak Jej pasuje:-)

kurcze,ale Was dopadło..niefajnie strasznie...zdrówka Wam życzę i cierpliwości...



pozdrowienia i słonko dla każdej mamuśki ;);))

spoko,bo jak se przypomne to trzepanie mi samej sie chce smiac:D

a Weronika pospała ,Nataszka tez a ja z nimi
jak sie W obudziła przed 15:00 to zapytała ..o zupke
to zrobiłam rosół z makaronem
zjadła i jest juz lepiej
brzuszek nie boli
i gada znow :)
i dokładke chciała

mam nadzieje ze bedzie juz tylko lepiej

mi jeszcze w głowie huczy
 
Witam się wieczorkiem;)
my po spacerze i placu zabaw,Zuza już wykąpana i po kolacji,teraz sprzata pokój,Tom kąpie Domisia..

Marriet-ja sobie wyskuję całe bikini-sama..fakt,poczatkowe razy do miłych nie należały,ale teraz jest oki..
i woskuję 1 na 3,4 tygodnie tak już mi mało rosnie kłaczków:-)


dobrze,że córy juz lepiej :)no i życzę Ci zebyście gdzieś wybyli na dłuuugi majowy week.:tak:


wcinam owsiankę cynamonową..mąż zaraz idzie na siatkę więc mam samotny wieczór..
 
mama- ile u Was manicure hybrydowy kosztuje? Ja zrobiłam sobie w piątek i zapłaciłam 60 zł ale ponoć ten lakier co ma moja kosmetyczka kosztuje 160 zł za 15 ml i sprowadza go ze Stanów (shelac czy jakoś tak)
 
hej wtrace,ze wosk boli tylko troszeczke ja robie bikini ,pachy i nogi 1 na miesiac.polecam:-)
ale ty mamo mistrzostwo swiata bikini sama wooow to juz ostra gimnastyka
grzeje plecki przy kominku a mezunio z kolega podwieszaja sufity w salonie
parkiet zamowiony w siemiatyczach czeka na odbior.

do komuni ma byc wyremontowany caly dom.ufff
u mnie w niedziele sie wyjasni&&&&&&&

a gdzie joasia pewnie na fitnesie;-)

uciekam,bo jutro praca
 
Mama - ja sobie bikini depilatorkiem tez sama robiłam.... teraz nie widzę nic poza brzuchem i zastanawiam jak sie ogarnę przed porodem.
 
hejkum

oj noo sezon wiosenno letni nadchodzi i trzeba odświeżyć depilator i sado macho zapodać:-D.przez zime to maszynke uskuteczniałąm

kawka poranna wypita
trzeba się ogarniać do robotki
pozdrawiam babeczki
a brzuchatki jeszcze mocniej:-)
buziaki i do pozniej
 
hana witaj mysmy sie jeszcze nie poznaly.
katrinka-jest sposob na ogarniecie sie przed porodem popros m lub u kosmetyczki bedziesz miala spokoj ech jestes juz na ostatniej prostej.super
zuzinka starajna i reszta gdzie jestescie porzadki wiosenne juz za nami przeciez juz po wielkanocy

teraz uciekam pod prysznic,bo i tak sie spoznie.
 
reklama
Do góry