reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U lekarza - choroby, szczepienia itd. - wszystko o zdrowiu naszych maluszkow

Ewka jeszcze troche kaszle no i ten paskudny katar tez ma,euphorbium kupiłam ,uzywamy od wczoraj.
mysle ze ten tydzien jednak spędzi w domku:-(
Oj, przykro mi, kurde, a nie jest to na tle alergicznym? :sorry:

Kolezanka do mnie wczoraj dzwonila, ze jej mala kaszlala jak gruzlik, katar do pasa, nic nie pomagalo, nawet glupi pediatra antybiotyk przepisal, co dodatkowo oslabilo organizm. W koncu znalezli jakiegos prof. laryngologa alergologa i ten stwierdzil ewidentne uczulenie na siersc kota (byla po rozwodzie z mezem, nie mieszkali razem, a w sierpniu wrocili do siebie i przeprowadzila sie do tesciowej, ktora ma kota). Ma jakies leki sterydowe i inhalatory, no i jest duzo lepiej podobno :sorry:
 
reklama
witam! to jest jakas masakra.skonczył sie katar,kaszel to dla odmiany mamy teraz wiatrówke.ja sie powieszę mówie wam,juz nie daje rady. :no::no::no::no::no:
 
aga a co to ta wiatrówka?? pierwsze słyszę taką nazwę:sorry: zresztą nieważne, szkoda że Ewcia znowu chora:-( zdrówka życzę i tyle:tak:
moje dzieci tfu, tfu....... chociaż Wojtek niby katar dzisiaj ma, ale krople już dostał i zobaczymy czy coś więcej się z tego nie rozwinie, mam nadzieję, że nie:tak:
 
Tez nie wiedzialam, ze wiatrowka to ospa :sorry:

Aga, zdrowka dla Ewci :tak::sorry: biedne Wy, non stop jakies chorobsko :sorry:

Karoo, a Wam co? Zdroweczka tez zycze :tak:

Bedytka, a Ty dalej podajesz Alutce Esberitox? A jak Wojtek? Trzyma sie?

Sara do przedszkola chodzi, odpukac, zobaczymy jak dlugo.
Narazie mnie wzielo, kicham, prycham, dreszcze itd. - mam nadzieje, ze nie zaraze Sary :sorry:
 
Sandra, a u nas w poniedzialek bylo przeziebienie, ale dzisiaj juz mamy zapalenie ucha i szmery w plucach :-(
Siedzimy w domu minimum do wtorku, a w poniedzialek na kontrole czy przypadkiem antybiotyku nie trzeba dluzej podawac. Nie wiem czy przypadkiem nie bedzie tak, ze do swiat Jagoda nie pojdzie do przedszkola.
 
Bedyta, jak mniemam wiatrowka to ospa wietrzna :-)
Zdrowka dla maluchow!! My tez w domu :-(
dokładnie tak,to jest ospa wietrzna.juz po.ale na razie nie posyłam ewki do przedszkola.ma suchy kaszel,strasznie ją w nocy męczy. lekarz powiedział ze to od osłabienia organizmu tymi wszystkimi chorubskami.
 
Karoo, biedna Jagodka :sorry: mam nadzieje, ze jest juz lepiej, ale tak mysle, ze jak masz mozliwosc to moze rzeczywiscie przetrzymaj ja do samych swiat w domu :sorry:bo szkoda byloby jakby wrocila do przedszkola i tak nie daj boze na swieta sie rozchorowala :sorry:

Aga, usciskaj Ewcie i niech wraca w koncu do formy - dosc sie wychorowala :sorry:

Sara tez minimalnie kaszle, ale poza tym nic jej nie dolega, wiec do przedszkola chodzi normalnie - zobaczymy jak dlugo ;-) Mam nadzieje, ze do swiat dotrwa w tym stanie, bo prznajmniej jak bede miec wolny dzien w tygodniu to bede mogla sobie na spokojnie do swiat przygotowywac :tak::-)
 
reklama
Sandrus, my mamy przedluzone zwolnienie do piatku, wiec siedze kamieniem i sie nie ruszam, boje sie nawet na spacer ja wziac zeby jej cos nie wzielo - przewrazliwiona jestem. Antybiotyk mamy przedluzony do srody wieczorem. Co prawda w sobote i niedziele jestem w pracy, ale w poniedzialek jedziemy juz do mojej mamy, wiec na pewno moja mala do przedszkola nie pojdzie.
A po swietach zobaczymy. Moze do Sylwestra zostawie ja u szwagierki...
 
Do góry