reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urlop macierzyński, wychowawczy-co, kiedy, jak???

reklama
ciężko na razie policzyć bo nie podpisał prezydent ustawy (hehe pewnie ma wazniejsze rzeczy na głowie)..
jeżeli podpisze do końca listopada to w ciągu tygodnia od podpisu muszi być to opublikowane w dzienniku ustaw.. a od publikacji jeszcze 2 tygodnie zanim wejdzie w życie.. a jak wejdzie w życie to te z nas, które jeszcze będą na urlopie to to obejmie i będziemy miały dwa tygodnie dłużej..
 
Mam krótszy bo firma zlikwidowała sklep-miejsce mojej pracy.Tyle tylko wiem,tak powiedziały mi w Zusie.
 
to mogą skróciś macierzyński??? nigdy o czymś takim nie słyszałam...

czy my musimy w firmach prosić (podanie) o te ewent. dwa tygodnie dłużej czy odbędzie się to automatycznie.?...wiecie coś na ten temat?
 
A mnie księgowa powiedziałam,że automatyczenie przedłużą mi o 2 tygodnie jeśli tylko ustawa się ukaże:-)
 
reklama
Do góry