reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Urządzamy kącik, pokoik dla naszego maleństwa :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2011' rozpoczęty przez klariss1, 23 Lipiec 2011.

1. Milva

Milva Zbójkowa mama;)

2. inka85

inka85 Mamusia Aleksego

Z nowego katalogu ikea :-)
    Muszę zobaczyć na żywo ale bardzo mi sie podoba

Załączniki:

• image.jpg
      image.jpg
      Rozmiar pliku:
      27,5 KB
      Wyświetleń:
      65
  3. reklama
  4. Kupinosia

Kupinosia Mama Oli i Kasi

Na pustą ścianę pójdzie tablica magnetyczna (nad stolik ) Mikołaj przyniesie ;) Kupię też półeczki/ półkę na książeczki. Myślałam również o dużej literze K. Wieszaczki zakupione i czekają aż ktoś dziurki porobi w ścianach i girlanda póki co nie na swoim miejscu. Mikołaj małżowi przyniesie wiertarkę udarową bo głupio ciągle pożyczać.

Stolik, krzesełko i kuchnia to spadek po siostrze. Po Nowym Roku będę robić pokoik Oli. Mam konkretne zamówienie i ma być księżniczkowy, czyli bez różu się nie obędzie ;)

Załączniki:

5. Kupinosia

Kupinosia Mama Oli i Kasi

Wieszaczki są takie. Myślałam też żeby może kupić i za drzwiami przykleić taką miarkę wzrostu ?

Załączniki:

6. malenstwo550

malenstwo550 Zuzinkowa Mamusia:))

Kupinosia sliczny pokoik:)) a jak podoba się Kasi???jeszcze mam pytanie co to za kuchnia bo taka fajna wypasiona???

7. kota-behemota

kota-behemota Q & H team

Kupinosia, piekny pokoik maja dziewczynki.

8. Mła

Mła Jestem, jestem ;)

Kupinosia, powiedz Kasi, że ciocia Mła wprowadza się do niej! Pokój jest śliczny, świeży i ciepły. Łóżeczko wygląda super!

9. ewka007

ewka007 Majowa i Grudniowa Mama

Kupinosia pieknie.... Bardzo przytulnie, dziewczęco i miło.

10. reklama
  11. Milva

Milva Zbójkowa mama;)

Bardzo ładnie!!!

12. Sosnowiczanka

Sosnowiczanka Mamusia Alanka :)

Aj, piękny pokoik. A wieszaczki bardzo mi się podobają!

Poleć forum