reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Utalentowane Majóweczki:) ..i nasze prace, ciekawe linki, porady:D

reklama
Zobaczcie jakie wczoraj zrobiłam cudo:) Na żywo wygląda po prostu Bosko:) spinacz dla ukazania realnego rozmiaru:) jest maleńka ale i tak będzie za duza:) gorzej jak to faktycznie chłopczyk jest w brzuszku:))

DSC07209.jpg
 

Załączniki

  • DSC07209.jpg
    DSC07209.jpg
    30,8 KB · Wyświetleń: 211
Fantastyczna ta czapucha :-) Jak bedzie chłopak to napewno znajdzie się chętna na odkupienie od Ciebie czapeczki:-)
Ja wczoraj skroiłam materiał, dziś wyprawłam by się trochę wstąpił i dopiero będę szyć kocyk, ale za to uszyłam dwustronną poszewkę na kołderkę, dziś doszyję poszewke na podusie i zapewne jak już wpadnę w ciąg to będę dalej coś szyć lub może doszlifuję umiejętność robienia na szydełku :-)
 
Struss a Ty będziesz mieć dziewczynkę?:) Jak u mnie bedzie chłopak u Ciebie dziewczynka, to czapunię dostanie w prezencie od cioci eweliny:)
 
Ewwe, super ten kocyk z podusią.
Mam taki sam materiał i chyba z niego pościelkę uszyję. Może na kocyk też wystarczy :-)
Nie wiem, czy Wy też tak macie, ale dla mnie życie w niepewności, kto tam mieszka, jest straszne.
A już bym chciała coś uszyć konkretnego :tak:
 
Lawendowy mnie ta niepewność zjada od środka i zaczyna przechodzić na mojego Połówka... mam pełno materiałów typowo dla dziewczynki i typowo dla chłopca, a nic konkretnego nie mogę uszyć bo nie wiem dla kogo... i tak muszę się wstrzymać i szyc neutralne :-)
Ciemno dziś w Gda strasznie i zdjęcia nie chcą mi wyjśc ładne ahhhhh...
 
Struss dawaj ciemne zdjecia bo mnie ciekawosc zżera:) najwyzej przeedytujesz jak bedzie jasniej:)

Ja tez chcialabym wiedziec czy bedzie córeczka czy synek, niestety jestem daleko za Wami, i zanim się dowiem pewnie jeszcze trochę czasu minie:))
 
Okej wrzucam foto pościeli, żadna rewelacja w sumie ale jest :-)
Dwustronna, czyli co kolejną zmianę będzie inaczej, albo sówki albo błękitna w białe serduszka. Uszyłam 2 poszewka na podusie bo miała tyle materiału, a wiadomo że poduszka szybciej się brudzi niz kołderka więc będzie na kolejną zmianę w tym komplecie :-) Elementy do zszycia kocyka już wyprasowane, więc doczytam posty i idę szyć- oczywiście jedna str kocyka ma ten sam motyw co pościel:-)
PB150401.jpgPB150402.jpg
 

Załączniki

  • PB150401.jpg
    PB150401.jpg
    49,7 KB · Wyświetleń: 208
  • PB150402.jpg
    PB150402.jpg
    28,2 KB · Wyświetleń: 195
reklama
Śliczności uszyłaś:) Ja będe się w szycie pościeli bawiła jak dzidzia będzie miała koło 2 lat bo wcześniej nie zamierzam jej używać.
Ale gdzie kupiłaś ten materiał w sowy??
U nas to w ogóle w sklepach nie ma ładnych materiałów. Na kocyk i ochraniacz będę kupować na allegro bo tam jest spory wybór:)
 
Do góry