reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Vouchery, darmowe probki, promocje

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2011' rozpoczęty przez masala, 10 Listopad 2010.

1. malinaa

malinaa Moderator

Dostałam z Nestle przesyłkę reklamową, a w niej kaszkę bananową 50g, jedną porcję mleka Nan 2 i zestaw kuponów na produkty Gerbera, Nan i Nestle :happy:

2. barbra81

barbra81 Mama Mai

malina a pamiętasz co i gdzie wypełniałaś, że Ci taką paczuszkę fajną przysłali? :)

3. reklama
  4. Ewe1985

Ewe1985 Mama Emilki :)

w Lewiatanie jest bebiko na promocji za 9,99
    a jutro w carefourze duze paki pampersow po 79.90 np.pampersy active baby rozmiar 4 132 sztk.

5. Milutek23

Milutek23 BLIŹNIAKI- szczescia dwa

Kochana a do kiedy masz te kupony??? Bo ja tez kiedys taką miałam i były tylko do połowy lipca!!! A jestem sama ciekawa czy maja druga partie takich paczek bo mam forularz zgłoszeniowy i nie wiem czy jest sens go wysłac!!

6. ola.80

ola.80 Active Member

tesco-pampers 47,99zł za 82szt 3 ,inne rozm tez sa,od 28lipca,kaszka bobovita2szt za 7,99zł ,bobofrut 4szt za 8,49zł,chusteczki naw.pampers 4op. za 25,99zł

7. barbra81

barbra81 Mama Mai

malina juz wiem skąd przesyłka bo mi ja Marcin właśnie przyniósł :-D
    milutek zniżki są ważne do 14 sierpnia

8. truskawkaM

truskawkaM New Member

a ja niewiem skąd... :(

9. spring

spring Szczęścia dwa :)

10. reklama
  11. barbra81

barbra81 Mama Mai

truskawka mam wrażenie, że to ze strony Gerbera, kiedyś był taki link; tam się wchodziło w nowości chyba na wstępie pojawia się taki sam obrazek jak był na kopercie w której przyszła próbka kaszki nestle dzisiaj, więc to musi być powiązane Ekspert w żywieniu niemowląt

12. malinaa

malinaa Moderator

Barbra nie pamiętam :/ ale prawdopodobnie z jakiegoś linku w tym wątku ;)

Miluś do połowy sierpnia :)

Poleć forum