reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W którym tygodniu ciąży urodziłyście dziecko?

W którym tygodniu ciąży urodziłyście dziecko?


  • Wszystkich głosujących
    202
ja to urodziłam w setnym tygodniu ciąży :)
termin OM miałam na 22.09
termin wg usg na 28.09
a urodziłam 07.10,
czyli całe koszmarne długie 15 dni po terminie!

poród wywoływany 3 dni i nic z tego. skończyło się cc.
 
reklama
ja urodzilam w 39 tyg termin mialam na 6 listopada a urodzilam 1 listopada pamietam jak dziewczyna z ktora lezalam na sali mowila ze bardzo starala sie nie urodzic 1 i faktycznie udalo jej sie urodzila 31 jakos przed 12 :D
 
ja oba dzieciaczki urodzilam punktualnie, tz z terminu ktory ja obliczylam z zaplodnienia, a nie z tego co lekarz mi wyznaczyl, oby im to zostalo, albo to po mnie bo ja jestem strasznie punktualna ;D
 
niezle rzadko sie zdarza az taka dokladnosc ;D moja corcia wybrala sobie wszystkich swietych na dzien narodzin :laugh:
 
maja.s pisze:
ja oba dzieciaczki urodzilam punktualnie, tz z terminu ktory ja obliczylam z zaplodnienia, a nie z tego co lekarz mi wyznaczyl, oby im to zostalo, albo to po mnie bo ja jestem strasznie punktualna ;D

ja też sobie obliczyłam termin z zapłodnienia, przypadkiem pokrywał się on z terminem lekarzy, ale myślałam, że skoro dokładnie wiem kiedy to się stało, to termin też jest dokładny - a tu niespodzianka, urodziłam 12 dni przed terminem :) dokładnie drugiego dnia 39 tygodnia.
 
ja urodzilam 4 dni po terminie i bardzo sie ciesze, ze nie musialam az tak dlugo czekac, a juz sie obawialam, ze tak bedzie. Na szczescie synus sie zlitowal nad mamusia i przyszedl na swiat 28 lutego o 3:18 w nocy. ;)
 
witam, ja urodziłam w pierwszym dniu 42 tygodnia, przez wywołanie (mojej córci chyba nie spieszyło sie na świat), pozdrawiam
 
reklama
ja urodziłam w 41 tygodniu - 4 dni po terminie; termin miałam na 4,03 a mały urodził się 8.03
 
Do góry