reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W którym tygodniu ciąży urodziłyście dziecko?

W którym tygodniu ciąży urodziłyście dziecko?


  • Wszystkich głosujących
    202
ja urodzilam w 41+6...wg moich obliczen zgadzalo sie doklanie, gin obliczyl 2 tyg wczesniej gdzie tez sie zgadzalo;-)
 
reklama
ja ja urodziłam w 40 tygodniu termin mialam na 9 listopada ale poniewaz mialam miec cesarke a zblizal sie weekend to pokoili mnie w piatek :) w sumie szkoda bo nie zalapalam sie na becikowe ;(
 
Czesc ja urodzilam mojego Kacperka w 39 tygodniu przez cesarskie ciecie
0606081625476hl.jpg

0606101132156am.jpg
 
anecik pisze:
hej!!
Ja urodziłam w 38 tygodniu ciązy.... 5 dni po odstawieniu fenoterolu

Ja teraz jestem wlasnie na fenoterolu ... zobaczymy czy sytuacja sie powtorzy ... oczywiscie zla nie bede jesli wczesniej zobacze moje malenstwo i bede mogla je usciskac :)
 
ja urodziłam 15 dni po terminie i to przez cc bo mała ani myślałą wychodzić z brzuszka ;D
 
Ja urodzilam mojego Allanka w 38t i 2 dniu czyli w ostatnia niedziele, to jest 2.07.06
 
reklama
Mi to lekarze namieszali w terminach i w glowie do tego stopnia, ze sama nie wiem, ktory to byl tydzien.

Lekarz prow liczyl mi tygodnie wg usg (i mial racje, bo z terminu ustalanego wg ost @ wychodzilo, ze zaszlam w ciaze, kiedy nie bylo meza!)

Kiedy trafilam do szpitala z przedwczesnymi skurczami w karte wpisali 35 tydzien Bralam fenoterol, izoptin i martwilam sie, by adas poczekal jeszcze te 5 tygodni

Kiedy trafilam do szpitala inny lekarz uparl sie, by jednak liczyc mi ciaze od daty ost @ wiec w karte wpisano mi, ze urodzilam w 41 tc

w dodatku w drugiej karcie wypisu do mojego wieku dodano rok, wiec juz w ogole wyglada na to, ze mialam ciaze niczym slonica... :laugh:
 
Do góry