reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W którym tygodniu ciąży urodziłyście dziecko?

W którym tygodniu ciąży urodziłyście dziecko?


  • Wszystkich głosujących
    202
Ja urodzilam w 41 tyg dokladnie 7 dni po terminie ale tylko dlatego ze poszlam do szitala i przekluli mi pecherz plodowy bo inaczej bym pewno dluzej chodzila z brzucholkiem ktorego notabene teraz mi bardzzzzzzzzzooooooo brak ::) ale za to maly ma fajna date urodzin 12.12 ;D
 
reklama
Ja urodziłam naturalnie bez żadnych wspomagaczy w 41 tygodniu ciąży 4 dni po terminie.Moja córcia ma również fajną date porodu 07.07.2004r ;D
 
Ja urodziłam w 41 tygodniu tzn. 5 dni po terminie. Poród odbył się przez cc bo inaczej to chyba jeszcze bym w ciąży chodziła :) Wiktorkowi nie spieszyło się na ten świat.
 
W końcu w brzuchu u mamy najlepiej ;)

Urodziłam Szymka naturalnie, bez wywoływania w dniu terminu czyli w 40 tc.
 
Nasza Sara urodzila sie 6 dni przed terminem - termin mialam na 23-go sierpnia, a na swiat przyszla 17-go.
 
Ja fenoterol odstawiłam 18.08 i czekam. Mała główką jest już tak nisko że bardziej ponoc się nieda. Teraz tylko czekanie.
 
reklama
Do góry