reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WAGA DZIDZIUSIA W RÓŻNYCH TYGODNIACH ŻYCIA PŁODOWEGO

Moja kruszynka w 33 tyg. ważyła w 1905g, w 35 tyg. 2435g Skądinąd wiem, że nasze szpitalne usg obniża wagę o jakieś 300g, a główka jest już niziutko, co też może psuć dokładność pomiaru.
 
reklama
Wczoraj byłam u lekarza i mój boberek waży ok 3300 w 38 tygodniu. Za dużo czasu maleństwu nie zostało, ale jak dobije do 3500 to będę szczęśliwa. :)
 
Ewako, nasz synek to też Bartuś :) A w zasadzie Bartosz Tomasz :) A Wy czekacie na Bartosza czy Bartłomieja? Pozdrawiam!!!

Mija, każde dziecko jest inne i różne, tak samo spreawa wagi jest indywidualna, 3 kg to w sam raz, nie martw się :) Buziaki

 
W 37 tyg moje maleństwo waży 2650 :)
Naprawdę to różnie jest, w szpitalu spotkałam kobietę, której dzidzia ważyła tyle ile moja a termin ma na luty jakiś 10 czy 13 nie pamiętam. Nie ma się co martwić. Gin by powiedział, jakby byla mała waga ;)
 
reklama

Ewako, nasz synek to też Bartuś :) A w zasadzie Bartosz Tomasz :) A Wy czekacie na Bartosza czy Bartłomieja? Pozdrawiam!!!

Mija, każde dziecko jest inne i różne, tak samo spreawa wagi jest indywidualna, 3 kg to w sam raz, nie martw się :) Buzi


Czekamy na Bartłomieja. Jednak sie troche martwie, bo z 22 lutego
przesunal sie termin na 29 stycznia.Tak wyszło na usg 3d i niewiem czy jest taki duzy, czy to moze blad w moich obliczeniach (tak tez moze byc). Także kraże miedzy styczniem a lutym. Pozdrawiam ::)
 
Do góry