reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga dziecka

Hej dziewczyny, obecnie 36 tc , dzidzia waży jakieś 3300 . Pytanie mam takie ile mniiej wiecej wasze dzieciaczki jeszcze nabrały na masie ? Lekarz mówi że to może być jakieś 100g tygodniowo, ale ciekawa jestem też waszych przypadków [emoji3526]
Z tego co wiem to raczej 250g tygodniowo i tak wlasnie przez ostatni miesiąc przybieraly moje dzieci. Zapowiada Ci sie naprawde spory maluch [emoji4]
Moja lekarka raz pomylila sie o 90gr, a raz o 30gr szacujac wage dzieci na podstawie usg.
 
reklama
Pamiętaj że USG moze się mylić już na tym etapie o 300/400g :) u 1corki przed samym porodem wychodziło 3950 wyszło 3800 a u drugiej miało być 3850 a wyszło 3500 :)
 
Do góry