reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wymiary naszych dzieciaczków :)

reklama
No to widzę powtórka z rozywki :-DMajka przerosła Liwkę tak jak Maciek Kubę:-D Wow wyniki imponujące:tak:
Liwa 10kg (w porywach 10,5) wzrost 84cm:-D
 
U nas Pawełek w zeszłym tygodniu mierzył 59 cm i ważył 5,340. W 4 tygodnie urósł 4 cm i przytył kilogram:tak: Za tydzień kolejne szczepienie, więc będę miała świeższe gabaryty:-D
 
coś mi się nie chce wkleićpiszę więc znowu :)Magdzik: ten synu normalnie będzie jakl Pan NiteczkaU nas aktualne wymiaryMłoda Wzrost 112 cmWaga 21,5 kgMłodyWzrost 103 cmWaga 18 kg
 
Post - koksują dzieciaczki aż miło:tak::tak::tak:
U nas bardziej aktualne pomiary:-)

JULIA: wzrost: 111 cm, waga: 19,5 kg
PAWEŁ: wzrost: 61 cm, waga: 5,730

Teoretycznie Paweł przez 2 tygodnie urósł o kolejne 2 cm:szok: Czyli przez 3 miesiące urósł o 10:-) Nie mam nic przeciwko, ale jakieś to takie dziwne. Owszem, widzę w rękach, że dłuższy jest mój Królewicz. Nie wiedziałam jednak, że aż tak mu się spieszy. W jego wieku Jula była o 3 cm niższa (a urodziła się troszkę dłuższa), za to o kilogram cięższa:tak::tak::tak:
 
reklama
Tosia jak się urodziła to ważyła 2900 g, a wzrostu miała 55 cm. Na początku też się obawiałam, bo wyglądała niezwykle nieproporcjonalnie, ale potem weszła w normę :). Teraz waży 20,5 kg i ma 111 cm ;)
 
Do góry