reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga, obwód talii w ciąży

reklama
KTOSIU - Ty chyba jestes teraz w tym okresie najintensywniejszego tycia....

A zeby Ci nie bylo smutno mi tez przybylo 2 kg......pocieszam sie ze moze troche mniej jest bo niedlugo po obiedzie sie wazylam...sprawdze jeszcze jutro na czczo :-p
Ale stan na teraz (1 dzien 5 m-ca) to 76 kg :no: (czyli 4 na plus), brzuch 103 cm :crazy:
 
24 tydzień + 6 dni: talia 98cm :-D:tak: (chyba mało, co nie :-p:rofl2::-p).
Przy Natalce miałam w 40 tyg chyba 104, albo też 112, już nie pamiętam, ale te liczby jakoś chodzą mi po głowie. Nigdzie nie pisałam :no::-(, więc nie sprawdzę, dlatego teraz robię to regularnie.
A ważę 75kg (ostatnio było 73.300), ale na mojej wadze, u lekarza na elektronicznej jakoś mam mniej, więc nie jest to waga na 100% pewna (powiem next week, bo w czwartek mam wizytę) ;-).
 
U mnie dzis 34 tydzien 3 dzien.....i chyba jakos dziwnie :sorry2:
  • Od miesiaca brzucho stoi w miejscu - nadal jest 112 cm
  • malo tego - w biuscie i biodrach ubylo po 2 cm (w porownaniu z tym co bylo miesiac temu)
  • waga......waha sie w zaleznosci od dnia - 81-82 kg - czyli na + 9-10 kg :tak:
 
Tydzień 28 + 2 - w talii 105cm (7cm w niecały miesiąc :szok::baffled::rofl2:), a waga nie wiem, nie sprawdzałam, idę w czwartek do lekarza, to się dowiem. Ostatnio było 76,500 (25 września).
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tydzień 33 - w talii nadal 105cm :szok::rofl2:, a waga po 5 tygodniach 79,200 (z 13.11).
16 października miałam 78,900, a teraz tylko 300g więcej :-D:tak:.
 
Do góry