reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciązy

U mnie też niecałe 4 kg na +, na brzuchu rozstępów brak, za to na piersiach kilka się pojawiło
 
reklama
Jak Was czytam to zastanawiam się co wy robicie, że tak mało tyjecie, aż głupio się przyznać ile mam do przodu. No ci tylko pozazdrościć. A nic będę odważna +14
 
Domi, spoko - jak dojdę do Twojego tygodnia, to też już pewnie będę mieć tyle na plusie ;)
Chociaż z ostatniego miesiąca i tak jestem zadowolona, bo "tylko" 2 kilo przybrałam. W poprzednim aż 4!!!
 
mala di ja miałam podobne założenie- tak do 60, ale z tego co widzę, to jednak się nie uda. na chwilę obecną 58.5 więc 10 kg na plusie


no to idziemy prawie tak samo :-D mamy niemalże ten sam dzień ciąży, i obie 10kg na plusie ( ja zaczynalam chyba jakos majac 49kg)

Dziś skoczylam szybko do sklepu kupic sobie tunike...i jak zobaczylam siebie w tym wielkim lustrze to przezylam szok ! wyglądam jak wielorybica, a nie żadna chudzinka, ewo :-p czuje sie oblesnie.
 
U mnie około 9 kg na plusie. Przed ciążą ważyłam 66 kg, ale w ciągu pierwszych 3 miesięcy spadła mi waga do 63 kg, a teraz 29 tc i 72 kg... Strasznie poszło mi w nogi, moje uda są ogromne a do tego straszny cellulit:( Na szczeście jak na razie nie mam rozstępów (tylko dwa białe które miałam przed ciążą troszkę bardziej są widoczne jak skóra się rozciągnęła). Apetyt mi dopisuje więc nie ma się co dziwić, a słodycze mogłabym pochłaniać non stop - niestety.
 
Pocieszę Was, że jak się zacznie woda gromadzić w organizmie w ostatnim trymestrze, to dopiero wtedy spuchniemy :) Ja nie mogłam rozpoznać mojej twarzy na zdjęciach z końca ciąży ;)
Ale spoko - już niedużo zostało ;)
 
Pocieszę Was, że jak się zacznie woda gromadzić w organizmie w ostatnim trymestrze, to dopiero wtedy spuchniemy :) Ja nie mogłam rozpoznać mojej twarzy na zdjęciach z końca ciąży ;)
Ale spoko - już niedużo zostało ;)

nie strasz nie każda zbiera wodę i puchnie. Jestem żywym przykładem;-)
 
A ja przytyłam pół kilograma:-):-) Jupii pewnie od tych truskawek i normalnych obiadów, które zjadam w końcu całe. Wy ubolewacie nad nadprogramowymi kg a ja się cieszę, przynajmniej gin będzie zadowolony.
 
reklama
Ja na razie jak Ewa +12kg i waga stoi od jakis 3tyg moze. Ale to takie pitu pitu, w poprzedniej ciazy dorobilam sie 23kg,teraz jeszcze puchniecie przede mna,choc o dziwo poki co tylko troche kostki i lydki po siedzeniu w pracy wiec szok:) A no wlasnie powiedzcie mi jak to jest z tym piciem na opuchlizne??? Juz ktoras wspominala ze trzeba duzo pic zeby nie puchnac,ale jak to skoro sie puchnie wlasnie od gromadzenia wody??? Ja teraz wode gazowana jak slon wchlaniam i czyzby to jednak jakos dzialalo???
 
Do góry