reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciązy

Dziewczyny jestem mega szczęśliwa bo w 24 dni przytyłam 2 kg!:-) nadal mam tylko brzuch ale ważę już 53 kg:-) W ciąże zaszłam mając ok. 50, w pierwszym trymestrze schudłam 4kg, to teraz mogę sobie liczyć, że już przybrałam te 7 nie?, czy jednak powinnam liczyć, że dopiero 3 kg? Do 60 to raczej nie dobije, bo wiadomo dieta cukrzycowa to żadne zbędne kalorie, chociaż w ciąży nigdy nie wiadomo.
 
reklama
Asia jestes chyba jedyna kobietka ktora cieszy sie ze przytyla.No moze jeszcze Nataszka ostatnio sie cieszyla ze nie schudla a pozatym wszystkie biadolimy nad tymi kg:-D
 
Asia jestes chyba jedyna kobietka ktora cieszy sie ze przytyla.No moze jeszcze Nataszka ostatnio sie cieszyla ze nie schudla a pozatym wszystkie biadolimy nad tymi kg:-D

Nie jedyna, jeszcze ja się cieszę :-p

Na początku 6 miesiąca ważyłam 66 kg, a potem w 7 okazało się, że ważę.. 65 kg, zamiast przytyć to ja schudłam. Ale u mnie to najprawdopodobniej ze względu na tarczyce i zbyt duzą dawkę leku.
Ale co ja się przez ostatnie dwa tyg nastresowałam, że schudłam i że może dziecko nie rośnie? ( a okazało się, że to już taki mały kolosik - 1800 kg :-D ).
Na szczęście znów przytyłam i dzisiaj już waga 68 kg, czyli 10 kg na plusie :-)
 
Dobra lepiej brzmi, że przytyłam 7 kg:-). mala.di, taka już chyba moja uroda bo nawet jak wpieprzałam pączusie i inne puste kalorie przed testem obciążenia glukozą to schudłam, a nie mam nadczynności tarczycy co podejrzewano.Może jak pamiętacie, bardzo się bałam, że z ciąża coś nie tak skoro nie tyje. Wczoraj mój kuzyn mi mówi, że tylko w piersi i brzuch mi poszło, piersi no cóż jak to mówi mój M jak u murzynki:-)
 
U mnie to teraz na dobre widać przyrost wagi. Nareszcie ujrzałam magiczne 60 kg i dalej idzie do przodu, ale moi znajomi się śmieją, że te cenne 6 kg to mi poszło w piersi, tak jak u Ciebie Asiu:-)
 
Ja to nawet nie pytam i nie słucham ludzi w tej kwestii, wychodze z założenia że i tak mi nikt nie powie że mi tyłek urósł i boczki :-p wszyscy beda chcieli byc mili. w kazdym razie majtki musze kupowac wieksze, ale tez i staniki sie stają za małe
 
mala.di, u mnie zawsze wszyscy szczerzy do bólu:tak:, zresztą mam lustro w domu i widzę, że mieszczę się we wszystkie rzeczy sprzed ciąży (oprócz bluzek:-)) i majtki nadal xs.
 
asia, załamujesz mnie no ! znaczy w sensie, że Ci zazdroszcze :-p ja to juz nawet nie wiem jaki rozmiar majtek osiagnelam, wczesniej mialam S, a teraz to kupuje na rynku jakies po 5 zl bo mam zamiar je rozszarpać i wyrzucic za 2,5miesiaca :-p a tam maja dziwne chinskie rozmiary
 
reklama
mala. di, Ty pewnie laska jesteś i tyle, tylko patrzysz na siebie nie przychylnym okiem:-). Gwarantuje Ci, że prawie wszytko jak nie wszytko zostawisz w szpitalu. Poza tym jesteś 2 tyg dalej ode mnie na przykład, może mi też nie długo pójdzie w tyłek, chociaż jak raz w życiu przytyłam (chyba z 54 ważyłam) po wymianie w Izraelu (ile tam jedzą:tak:) , to wszytko w boki mi poszło, po mamusi mam jak tycie to w brzuch:-), czyli się wszytko teraz zgadza:-)
 
Do góry