reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w czasie ciąży oraz powrót do formy po niej :-)

U mnie to samo, waga niższa, boczki i brzuch został (a do tego rośnie znowu chociaż waga w miejscu)
Bez kitu dziewczyny, ważę może z pół kilo więcej ,więc dla mnie to granica błędu "statystycznego " typu więcej wypiłam czy cuś a brzuch mi tak wywaliło że oczom nie wierzę, conajmniej 5 miesiąc a nie 2 :szok: Przy Patrycji to nie było jeszcze śladu...
ale co się dziwić skoro ani skóra ani mięśnie nie miały czasu i okazji dojść do siebie :-( teraz dojdzie mi milionowy rozstęp i na plażę będę chodziła w worku po ziemniakach
 
reklama
Katrinka głowa do góry, twoja duma z dzieciaczków zaćmi te wszystkie rozstępy !!!!!!! Jak ty się nie będziesz przejmować, to i inni nie będą ich widzieć!
 
katerinka to chyba taki klasyk :-D ze w drugiej ciazy brzuch szybciej rosnie ;-) i zaraz wskoczysz w ciuszki ciazowe :tak: Smaruj, smaruj, smaruj brzuch wszystkim co masz... niestety po drugiej ciazy wiekszy flaczek zostaje :dry:



Ja sie mojego nie pozbywalm i ciagle wygladam na 3 msc ciazy :sorry2: a waga jest juz dawno stara chyba ze 52kg mam ;-)


Ma jeszcze ktoras czarna kreska nad pepkiem? :sorry2:
Ja mam ;-) co prawda nie tak wyrazna, ale naznaczenie jest :-D Pamietam ze po macku tez mi tak dlugo schodzila :tak:
 
Nimfii ten szybciej wystający brzuszek to kwestia rozciągniętych mieśni i nie tak łatwo się tego pozbyć, ale w pewnym stopniu ćwiczeniami można! ja smarowałam się prawie przez calą ciążę i na brzuchu mam kilka rozstępoów pod pępkiem i 1 prawie niewidoczny z boku brzucha a z kolei na udach mam mnóstwo białych "żyłek" :-( Pręgi już dawo nie mam.
 
Ja tez mam kilka rozstepow na brzuszku kolo pepka a cala ciaze smarowalam sie kremami i balsamami,akolei uda i tylek to jest jeden wielki rozstep tylko :sorry2:
nimfii Ja pregi juz dawno nie mam.
 
Ja myślę, że to smarowanie i tak dużo nie daje, jak ktoś ma predyspozycje do rozstępów, to będzie je miał. Na pewno podstawowa pielęgnacja skóry jest ważna.
Wiecie co dziewczyny, najbardziej to jestem załamana kondycją moich piersi. Przed ciążą miałam małe 75C, teraz mi strasznie obwisły i zrobiły się takie wiotkie (sczegolnie od góry). Wiem, że to przebudowa gruczołow (czy bardzie zanik), pomógłby dodatkowy tłuszczyk albo suplementacja hormonów, ale jedno i drugie odpada. Chyba trzeba się z tym pogodzić i kupić jakiś dobry stanik...
 
reklama
Ale ja nie mam rozstepow na brzuchu :-) o dziwo :shocked2: Tylko flak sie naciagnol i zostal :dry: widze ze to miesnie sa rozciagniete w srodku, a raczej czuje jak dotykam brzuch... Nie mam sily by cwiczyć brzuszki :-( nie mam sily na żadne ćwiczenia... Ale jak lykałam chrom i tabletki z octu jablkowego to troszke mi pomogly wyszczuplec ;-)
 
reklama
Do góry