reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje nad Bałtykiem - gdzie jechać?

Thea.

Wrześniowe mamy'06
Dołączył(a)
28 Wrzesień 2006
Postów
493
Miasto
Wrocław
Witam :-)
Wybieramy się wreszcie na urlop i chyba wybierzemy nasze wybrzeże. Problem w tym, ze nie możemy się zdecydować gdzie jechać. Może mogłybyście coś polecić? Może znacie namiary na jakieś fajne miejscówki, zależy nam głównie na nieprzeludnionych plażach. Zastanawialiśmy się nad Pobierowem? Proszę o radę :tak:bo samej ciężko coś mi idzie.
 
reklama
W Pobierowie byłam - polecam:tak:Ciężko chyba będzie znaleźć "niezaludnioną" plażę.
w sumie to mi się wszędzie podobało nad morzem - Międzyzdroje, Niechorze, Rewal, Darłówko, chyba nie bardzo jedynie do gustu przypadł mi Kołobrzeg.
 
Dziękuję Aniu za "odzew" :tak:
Szkoda jednak, ze tylko Ty jedyna odpisałaś :-(
Wyruszamy już w środę w nocy i trochę liczyłam, ze ktoś jeszcze był gdzieś nad morzem i cosik nam podpowie (nawet w kwestii gdzie nie warto wcale jechać).

Wyruszamy z Emilcią trochę w ciemno, kierując się na Pobierowo. Oby tylko pogoda dopisała ;-)
 
Dla mnie Międzyzdroje są najlepsze!:tak:
Hel ma u mnie drugie miejce!:-)
trochę odradzam Ustornie morskie - wąska plaża i kamienisty brzeg! Mielno też nie dla mnie bo to bardziej takie miejsce dla lubiących dyskoteki - jedna obok drugiej!

miłego pobytu !:-)
 
Moim zdaniem Międzyzroje jak najbardziej,ale w tym roku i kilka lat temu byłam w Darłowie.Wparwdzie daleko od morza bo ok.2,5km,ale za to spokojnie i cicho.A na plaże jeździliśmy autem,które sobie grzecznie czekało na nas na parkingu.Bylismy 2 u tych samych gospodarzy co 3 lata temu i warunki jak dla nas były ok;-)
podaje ich namiar bo mieli jeszcze wolne pokoje na druga polowę sierpnia Dar
 
Theaaaaaaa,ale mi to juz do Miedzyzdrojow,haha! :-D My tam jutro z Zuzia o 4:30 pks`em zmykamy. :-D Jak cos,to podsylam Ci majne numer kom (bo na BB mnie juz nie bedzie przed wyjazdem :-p) - 605340317. :-D ODEZWIJCIE SIE KONIECZNIE,JAK TAM BEDZIECIE. :-D :tak:
 
Agutko- właśnie wróciliśmy z wakacji i dopiero teraz zobaczyłam Twojego posta. :no:Szkoooda, bo byliśmy w okolicach , choć na stałe wylądowaliśmy w Dzwirzynie. Zuzia z Emi pobiegałyby razem sobie po piasku :-:)tak:
 
reklama
Thea,ja do Ciebie dzwonilam,ale nie odbieralas. :no: :-( Mialysmy spotkanie z Rybka i Royanka. :-D Myslalam,ze do Nas dolaczysz,no,ale nie udalo sie... Zaluj! :-p :-D :tak: ;-)
Moze nastepnym razem gdzies tam uda Nam sie spotkac. ;-)
 
Do góry