reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Walka z rozstępami

witam
ja uzywalam calej serii Mustela od poczatku ciazy. nie mam rozstepow na brzuchu a mialam wielkii brzuch i przytylam ponad 20 kg, mam tylko pare na piersiach ale smaruje nadal Mustela intensive i sa prawie niewidoczne.
jednak nie jestem do konca przekonana czy to zasluga kosmetykow czy genow bo moja mama tez nie miala rozstepow :))
 
reklama
Mimo codziennego stosowania kremów nie udało mi się uniknąć rozstępów. Generalnie nie są takie straszne i zapewne zbledną, bo mam niesamowicie jasną karnację. W sumie nie przejmuję się, bo na plażę nie chodzę, na basen też. :)
 
Witam, kupiłam ostatnio mustele na rozstepy 2w1 dostałam o 50% taniej 2 opakowania i.. no wlasnie.. gdzie moge sprawdzic date waznosci produktu? gdyz dziwnie się kula po zaaplikowaniu go na skorze..
 
Witam, kupiłam ostatnio mustele na rozstepy 2w1 dostałam o 50% taniej 2 opakowania i.. no wlasnie.. gdzie moge sprawdzic date waznosci produktu? gdyz dziwnie się kula po zaaplikowaniu go na skorze..
powiina być wytłoczona-wybita na gorzę tzn mam na myśli nie zakretke tylko zgrzew:)
A jak nie tam to "wydrukowane" z tyłu koło składu:)
Ja używałam pharmaceris rewelacja jak dla mojego ciała;)
 
też miałam problem u mnie też jest ukryta (nie patrz od strony zakrętki) na samym końcu ...tzn jak z przodu masz napis mustela to na tej samej wysokości tylko ze z tyłu takim maciupkim druczkiem ...
 
Ja na szczęście rozstępów na brzuchu nie mam. Smarowałam go od 3 miesiąca różnymi smarowidłami ( Perfecta mama, ziaja, Palmers a na koniec olejkiem Eucerin) ale za to pośladki i część uda tuż pod nimi :(((((( Aż płakać mi się chce jak patrzę w lustro :( Całe pośladki mam w czerwonych szramach, jest ich dużo, są krótkie ale grube :( A zaczęło się od malutkiego rozstępu pod koniec ciąży a skończyło się na opanowaniu przez nie całych pośladków :( Jestem prawie 2 mcy po porodzie smaruje się cały czas. Wczoraj kopiłam Tołpa eliminator rozstępów - zobaczymy czy coś zdziała. Wiem, że rozstępy nie znikną ale żeby chociaż szybko zbladły bo już patrzeć na nie nie mogę :( Wydaje mi się, że nawet nowe powstają od chudnięcia - skóra się kurczy ;/ Ehhh a dodam, że podczas ciąży smarowałąm również oprócz brzucha i pośladki i uda. Za to piersi nie smarowałąm i nie mam żadnego :) Ale piersi mi się powiększyły z małego A na normalne A :)

A na te zabiegi laserowe czy inne rozstępy musza być białe czy mogą być czerwone ?
 
w pierwszej ciąży udało mi się ich uniknąć, smarowałam się olejkiem Mamamil, w drugiej zobaczymy, już sporo utyłam a to dopiero początek :)
 
moim zdaniem nie ma rady, czasem rozstępy tak czy inaczej się pojawią, można minimalizować rozmiary katastrofy, ale na ile się to uda? Trudno powiedzieć, to kwestia indywidualna

______________________
rozstępom stanowcze nie!
 
reklama
Do góry