reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Walka z trądzikiem !

drożdzy jeszcze nie probowalam maślanke pije zimna nie dodaje do niej nic!Slyszalam od kilku osob ze tez im maślanka pomogła!Napisz po jakimś czasie czy Tobie też pomogla!Pozdrawiam
 
reklama
Dziewczyny co do żeli ja polecam vichy normaderm jak dla mnie jest ok. do tego Brevoksyl na noc i Acne derm pod makijaż na dzień, do tego dobry podkład kryjący. do tego peelingi, maseczki itp.
Na poczatek może warto największy wysyp zwalczyć antybiotykiem - ja brałam Unidox i jak dla mnie byl super, sporo podleczyłam buzie bez nawrotu.

Polecam także kwasy aha i oczyszczanie u kosmetyczki. Ja mialam taki problem z trądzikiem, ze w lustro nie mogłam spojrzeć, a teraz może nie jest idelanie ale już o niebo lepiej.
 
Coś cisza zapadła:(

ja napisze co u mnie. okazuje sie, przynajmniej z moich obserwacji że moje fatalne problemy z tradzikiem to kwestia hormonów. Zakładając ten watek byłam w trakcie cyklu który jak sie potem okazało trwał aż UWAGA 48dni!! po @ cera sie troche poprawila aż do połowy następnego cyklu, który zakończyl sie wczoraj i trwał, zeby bylo ciekawiej 42dni, dzis dostałam @. Jak tylko maż wróci z delegacji to jade do gina bo tak sie zyć nie da. Pewno zapoda mi tabletki antykoncepcyjne.
 
Dziewczyny, powiem Wam szczerze ze na trądzik najlepsze jest mydło Dove i krem do twarzy tej samej firmy:) Ja mogę z czystym sumieniem polecic mydło Dove dla wszystkich i do wszystkiego:) Używam go do twarzy, trądziku od tego czasu nie mam, choruję na egzemę, czyli chorobą ktora objawia sie nadmierną suchoscia skory i bolesnymi jej peknieciami a gdy stosuje to myslo to skore mam jak pupcia mojego 5-miesiecznego synka:) z reszta do mycia Stasia rowniez uzywam tego mydła:) dla mnie rewelacja, najlepsze jest w kostce, nie w płynie. Sposób ten polecił mi moj dermatolog, ktory jest jednym z najlepszych specjalistow w kraju, kiedy poszłam do niego z krwawiacymi od egzemy rekoma. Wczesniej stosowałam rozne apteczne masci i kremy, w aptece co miesiac zostawiałam 300zł, ale od czasu gdy zaczelam sie myc mydlem Dove wydaje w miesiacu moze z 20zł:) w zaleznosci ile kostej uzyje:)
 
Mam ogromny problem.

Marzy mi się gładka cera i juz nie wiem co robić.

W tygodniu nie nakladam nic na twarz, myje ją tylko rano i wieczorem i osuszam recznikiem rano i wieczorem. Podklad nakladam tylko w weekend kiedy pracuje. Uzywalam miliona zeli, zadne nie pomagaly, teraz przerzucilam sie na mydlo Dove, ale to tez nie przynosi rezultatow. Dwa tygodnie przed okresem pojawiaja sie wypryski ropne badz nie, i trwaja do samego okresu, przez caly miesiac natomiast mam miliony wagrow, ktorych nie wyciskam.. Diete zmienilam i w sumie tez nic to nie dalo..
Cere mam tlusta a policzki mieszane po umyciu twarzy sa mega suche.. I w obecnym czasie glownie na policzkach i pod broda mam najwieksze skorne problemy..

Spie na brzuchu czesto z twarza w poduszce myslicie ze to moze miec zwiazek?
 
Walka z trądzikiem jest ciężka i niebywale czasochłonna. Mój nastoletni syn ma już to za sobą. Tabletki i mocny antybiotyk od dermatologa pomógł. Dodatkowo miał kilka zabiegów laserowych u pana doktora i dziś nie ma nawet śladu po trądziku.
 
reklama
Jeśli chodzi o Zineryt to nie polecam. W swoim życiu zuzylam ok 4 buteleczki i sprawa wygląda tak że działa ale skóra bardzo szybko się przyzwyczaja i kolejne opakowanie możesz sobie o d#pe rozbić. W dodatku jest w bardzo drogi.
Vichy dermablend- podkład kiedyś był bardzo dobry ale teraz zmienili jego skład i opakowanie i jest po prostu straszny. Suchy,zbryla się,brudzi i znika po 2 godzinach. Nie polecam! Ogólnie produkty z Vichy są naszpikowane hormonami. Przemysł wciska nam coś co działa ale spróbuj przestać używać a twoja twarz wygląda gorzej niż przed zastosowaniem.

Co mogę z całego serca polecić na wypryski OLEJEK TAMANU-wygooglujcie sobie! Sama natura. No i odradzam Garniera również. Może skóra po jest oczyszczona ale również wysuszone i zaczyna produkować więcej tłuszczu a potem w porach powstają zaskorniki i zbiera się bród.
Tyle.
Ja walczę z trądzikiem od 12 lat.
 
Do góry