reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Warsztaty logopedyczne

reklama
Zapraszamy na bezpłatne konsultacje
pedagogiczne
logopedyczne
psychologiczne

Czy Twoje dziecko ma problemy z nauką? Nie wiesz jak z nim pracować w domu?
Nie jesteś pewien, czy Twoje dziecko prawidłowo mówi ? Martwisz się, czy prawidłowo rozwija się jego mowa? Czy powinieneś już iść z nim do logopedy?
Masz problemy z zachowaniem się dziecka? Jest niegrzeczne, agresywne, a może całkiem nieśmiałe?
Jeżeli chcesz pomóc swojemu dziecku, dowiedzieć się, jak wspierać jego rozwój, zrozumieć jego reakcje i poprawić Waszą komunikację – skorzystaj z pomocy specjalistów.
Zapraszamy na darmowe konsultacje z dyplomowanym terapeutą pedagogicznym, logopedą i psychologiem dziecięcym, specjalistą od coachingu rodzicielskiego.
Konsultacje odbędą się;
18 października w godzinach od 14 do 18
Gabinet terapii
NZOZ FL KAMA
ul. 1-go Maja 78
Kąty Wrocławskie
Kontakt:
602128141 – terapeutka pedagogiczna,
516921510 – psycholog
ZAPRASZAMY
 
mnie ręce opadły...
ja byłam z małym w "Puchatku", nazwiska nie podam bo nie znam kobieta ma na imię Monika. od stycznia może na nfz coś będzie już. prywatnie pierwsza wizyta 70 zl druga i kolejne 45 zł. Na Kilińskiego tez jest jakaś przychodnia rehabilitacyjna i tam już przyjmuje szycha ( Kaczan) , która nie wszystkie przypadki bierze, ale oprócz niej jest jeszcze ktoś. Jakie masz dziecko i co sie dzieje ?
 
Do góry