reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wasze zdanie - dieta Oxy

reklama
Czytałam gdzieś, że ta dietka trochę skomplikowana jest w kontekście doboru produktów. Jak to jest naprawdę? Możecie podać jakiś przykładowy plan dnia, jestem ciekawa bo ponoć skuteczna ale nie chcę w ciemno się zabierać za to...:no:
 
Czytałam gdzieś, że ta dietka trochę skomplikowana jest w kontekście doboru produktów. Jak to jest naprawdę? Możecie podać jakiś przykładowy plan dnia, jestem ciekawa bo ponoć skuteczna ale nie chcę w ciemno się zabierać za to...:no:

Nie ma z tym żadnych problemów, system generuje Ci listę zakupów w panelu i wszystko klarownie widać. A jak w Twojej wersji Oxy jest coś, co Ci nie pasuje to automatycznie możesz sobie robić podmiankę, więc pod tym względem jest to świetnie rozwiązane :)
 
W Oxy masz teraz jadłospis dopasowywany pod Ciebie personalnie, więc raczej wszystko pasuje. Gdy nie pasuje to robisz tak, jak Gami napisała. Dietka nie jest skomplikowana, ja się czułam raczej prowadzona za rączke w jej trakcie a efekty naprawdę faaajne! :)
 
Dziękuję Wam wszystkim za odpowiedzi. Ja też już jestem na Oxy (na razie pierwsza faza ale bardzo mi się podoba). Chciałabym zrzucić ok 6kg. Zobaczymy czy to się uda. Z tego co czytałam o oxy to jest to wysoce prawdopodobne, więc trzymam się jej założeń jak bibli.
 
Dziękuję Wam wszystkim za odpowiedzi. Ja też już jestem na Oxy (na razie pierwsza faza ale bardzo mi się podoba). Chciałabym zrzucić ok 6kg. Zobaczymy czy to się uda. Z tego co czytałam o oxy to jest to wysoce prawdopodobne, więc trzymam się jej założeń jak bibli.

Nic się nie martw! Rób swoje i trzymaj się założeń swojego planu Oxy, a gwarantuje, że zlecisz z wagi. Na tej diecie naprawdę trudno NIE stracić kilogramów. Wiem po sobie :-D:-D
 
Witajcie! Mam takie pytanie. O diecie słyszałam od koleżanek, które były lub są właśnie na Oxy. Wszystkie bardzo zachwalają i generalnie są zadowolone. Ubytki na wadzę widać gołym okiem. Słyszałam też jednak o tym, że ta dieta kiedyś przypominała bardziej Dukana. Czytając w sieci, znalazłam, że jest stara i nowa wersja. Obie mają dobre opinie, chociaż ta nowsza ma je zdecydowanie lepsze. Nadal jednak mam dylemat, na którą się zdecydować. Czy ktoś mi może pomóc?
Pozdrawiam i dziękuję! :nerd:
 
Witajcie! Mam takie pytanie. O diecie słyszałam od koleżanek, które były lub są właśnie na Oxy. Wszystkie bardzo zachwalają i generalnie są zadowolone. Ubytki na wadzę widać gołym okiem. Słyszałam też jednak o tym, że ta dieta kiedyś przypominała bardziej Dukana. Czytając w sieci, znalazłam, że jest stara i nowa wersja. Obie mają dobre opinie, chociaż ta nowsza ma je zdecydowanie lepsze. Nadal jednak mam dylemat, na którą się zdecydować. Czy ktoś mi może pomóc?
Pozdrawiam i dziękuję! :nerd:

Pierwsza wersją to była dieta białkowa chociaż też nie w 100%. Wadą było to, że wszyscy mieli ten sam jadłospis i kaloryczność. Nowa Oxy jest rozbudowana i zmieniona. Dodatkowo jest dopasowywana indywidualnie do każdej osoby, tak więc, moja Oxy będzie się różnić zupełnie od Twojej. Wybór tutaj jest jasny i klarowny - wybierz nową wersję, koniecznie! :)
 
reklama
Do góry