reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WĄTEK GŁÓWNY cz. 3 - Nadzieja jest nieodłącznym elementem życia.

i ja zaglądam aby zyczyć Wam wszystkiego najlepszego w NOWYM ROKU! spełnienia marzeń zwłaszcza tych dzieciowych;)

Pozdrawiam!
 
reklama
a już w Nowym Roku zaglądam.....i życze wszelkiej pomyślności i spełnienia marzeń :-D:tak::-D dużo zdrówka, radości i......

dzieciaki rosną jak na drożdżach...Wasze pewnie też ??? codziennie zaskakują czymś nowym, teraz szczególnie młodszy bo właśnie wchodzimy w etap mówienia i codziennie jakieś nowe słówko pojawia się w jego słowniku.... :tak:
np: tobo to auto.toto to motocykl, aku to ciężarówka, hoło to samolot, akuki to jabłko, i wiele ale już zrozumiałych słówek jak dom, picie, siusiu, piesek.......:tak:
 
ja tez życzę w Nowym Roku wszystkiego Najlepszego. Sądzę ze ten watek nie będzie już tak goracy jak kiedyś, a szkoda, to bardzo miłe wspomnienia, ale teraz jesteśmy na innych watkach i mnie juz np. nie starcza czasu na kilka wątków, nie wiem jak dziewczyny to robią kiedy śledzą i uczestniczą w kilku:) Pozdrawiam Was:)
 
ja też tutaj zaglądam ale mało dziewczyn pisze.. szkoda no..
My nadal z mężem walczymy i nie poddajemy się. Ten rok jest nasz! czuję to:tak::-p

pozdrawiam Was
 
No szkoda, ale sadzę że to se ne wrati:sorry2:, ale zawsze możemy się popozdrawiać czasem. No i poczytać to co było kiedyś, kiedy miałysmy duzo więcej czasu i duzo mniej radości dziecięcej wokół:-p
 
reklama
Do góry