reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesny test ciazowy

Dołączył(a)
1 Styczeń 2024
Postów
13
Hej,

Czy możecie proszę przedstawić swoją opinię na temat wczesnych testów ciążowych od 8dpo? Czułość takich testów to 5 IU/L. Znalazłam jeden typ takich testów marki VIOLA. Czy ktoś z Was korzystał i miał miarodajny wynik w 8dpo? Czy test w 8dpo może wychodzić negatywny nawet gdy jest się w potencjalnej ciąży?

Dzięki za opinie :)
 
reklama
Hej,

Czy możecie proszę przedstawić swoją opinię na temat wczesnych testów ciążowych od 8dpo? Czułość takich testów to 5 IU/L. Znalazłam jeden typ takich testów marki VIOLA. Czy ktoś z Was korzystał i miał miarodajny wynik w 8dpo? Czy test w 8dpo może wychodzić negatywny nawet gdy jest się w potencjalnej ciąży?

Dzięki za opinie :)
Dopiero po terminie miesiączki test jest na pewno wiarygodny. Do tego czasu może ci dać fałszywy wynik.
Mi pokazał ciążę dopiero 2 dni przed terminem okresu, a wszystkie zrobione w poprzednie dni były negatywne.
 
Zagniezdzenie zaplodnionego jajeczka ma miejsce okolo 6-12 dni po owulacji. Wiec tak, test moze wychodzic falszywie negatywny, jesli jest za szybko wykonany. Dlatego zawsze mowie, ze nie ma co sie spieszyc. Najlepiej poczekac do dnia spodziewanej miesiaczki i, jak nie przyjdzie, zrobic test. Tak to tylko gdybanie, czy to za szybko, czy to za pozno, czy jest ciaza, czy nie ma. A i tak bedziesz czekac teraz kolejnych kilka dni i zrobisz powtorke. I niepotrzebnie sie nakrecasz.
 
Mi pink strumieniowy pokazał dość wyraźną kreskę w 8/9dpo. Widziałam, że dziewczynom pokazywał kreski przy becie około 5. Nigdy nie korzystałam z tych testów, o których piszesz, lepiej już za te pieniądze zrobić betę.
 
też prawda z tym nakręcaniem :) u mnie właśnie wyszedł 5IU/L negatywny dzisiaj w 8dpo zrobiłam z ciekawości typowo. Zrobiłam ten test bo coś w tym cyklu dzieje się kompletnie coś innego z moim ciałem. Wysypało mnie okropnie na twarzy (nigdy mnie nie wysypuje przed okresem), jestem na maksa śpiąca cały dzień i to co mnie najbardziej zastanawia to, że od 6dpo czuję dosłownie jakby kłucie w podbrzuszu najczęściej z jednej strony rzadziej po drugiej. Są to takie igiełki kilka razy dziennie. W tym cyklu daję sobie większe szanse na to, że się uda bo mój organizm dziwnie się zachowuje :) stąd to pytanie czy ktoś w ogóle miał styczność z takimi testami
 
Do góry