reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieczorna kąpiel niemolęcia

ostatnio znajoma mi coś wspominała o tych kubeczkach. Niestety ja musiałam męczyć się zwykłym wiadereczkiem
 
reklama
Ja osobno przemywałam buźkę przez pierwsze 6 tygodni. Później już tylko zwykła kąpiel - nigdy nie zauważyłam, żeby wpływało to negatywnie ta twarz moich maluszków, dlatego moim zdaniem w 4 miesiącu bez problemu możesz zacząć "normalne" kąpiele.
 
ja od poczatku mylam w kapieli buzie, wieczore, a rano przemywalam twarz i cialko wacikami z woda, ale to tak do 4-5 miesiaca chyba
 
A my od urodzenie myjemy się co drugi dzień, no chyba że Mała wyjątkowo się utapla, od pierwszych dni stosujemy Elodrm bo skórę mamy wrażliwą i łatwo przesuszającą się.
 
Do góry